Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Sitesi
Oriflame

5’i 1 Yerde Altın Kampanyası

Novage’den altın değerinde kampanya!

5 üründen oluşan yeni Oriflame Novage Setleri ile herkes tanışsın diye altın değerinde bir kampanya!

Ekim, Kasım ve Aralık ayları boyunca geçerli olacak kampanyamıza katılmak için her ay cilt uzmanı uygulaması ile kişisel hedefiniz olan 20 kişiye cilt analizi yapın, müşterinize uygun seti önerin ve satın.
3 ay boyunca en çok adette NovAge Set satışı yapan danışmanlardan olun, 5′, 1 yerde altın hediyesi sizin olsun.

Çünkü; altın zamansız ve değerli tıpkı senin cildin gibi!

BİRİNCİYE : 1 TAM ALTIN + 4 ÇEYREK ALTIN
İKİNCİYE : 1 TAM ALTIN
ÜÇÜNCÜYE : 1 YARIM ALTIN
oriflame-altin-kampanyasi

Altın Değerinde Kampanya Yarışma Kuralları

Altın Değerinde Kampanya (“Yarışma”) Oriflame Kozmetik Ürünleri Ticaret Limited Şirketi (“Oriflame”) tarafından düzenlenmektedir.
Yarışma’ya sadece Oriflame’e kayıtlı Oriflame danışmanları katılabilecektir.
Yarışmaya katılabilmek için 1 Ekim 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında 3 ay süresince Oriflame’in Cilt Uzmanı uygulaması üzerinden her ay en az 20 kişiye cilt analizi yapıp, uygulamnaya kayıt edilmesi gerekmektedir. Bu şartı sağlayan Oriflame Danışmanları arasından adet olarak en çok Novage set satan Danışman 1 adet tam altın, 4 adet çeyrek altın kazanacaktır. İkinci olan tam altın, üçüncü olan yarım altın kazanacaktır.
Kampanya süresi içindeki satın alımı yapılarak faturası düzenlenen siparişlerden, fatura tarihinden itibaren 30 günlük iade süresi içerisinde iadesi yapılan alımların faturalarına kazanım hakkı verilmeyecektir.
Kendine ait olmayan veya hatalı veya yanlış bilgiler paylaşan katılımcılar yarışmayı kazansalar dahi katılımları geçerli sayılmayacaktır.
Yarışmanın kazananları, Oriflame tarafından 28 Şubat 2019 tarihinde duyurulacaktır.
Kazanan kişilerin hediyeleri Oriflame’deki Danışman bilgilerinde kayıtlı adreslerine takip eden ayın sonuna kadar gönderilecektir. Belirtilen bilgilerin yanlış veya eksik olması durumu katılımcının sorumluluğundadır.
Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
Yarışmaya katılacak kişiler bu genel koşullara uymayı kabul ederler.
Oriflame dilediği takdirde Yarışma kapsamındaki hediyeleri/adedini herhangi bir bildirim yapmaksızın değiştirme hakkına sahiptir. Hediye için belirlenen stokların tükenmesi halinde yerine başka ürünler hediye olarak verilebilir.
18 yaşından küçük olanlar bu Yarışma’ya katılamaz. 18 yaşından küçüklerin kayıt edilmesi ödüle hak kazandırmaz. Bu hususların tespit edilmesi halinde kazanmış oldukları ödül kendilerine verilmez. Oriflame, 18 yaşından küçüklerin velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan Yarışma’ya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.
Oriflame, Oriflame danışmanın üyeliğini ya da site kullanımını bu Yarışma koşullarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, Oriflame danışmanı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirme hakkını saklı tutar.
Oriflame herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Yarışma’ya ilişkin değişiklikler uygulama sayfası veya web sayfası üzerinden duyurulacaktır.
Oriflame danışmanları sadece kendileri adına Yarışma’ya katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz.
Yarışma’ya katılan Oriflame danışmanları yukarıda belirtilen yarışma şartlarını kabul etmiş sayılır.
Yarışmaya katılan Oriflame danışmanları üçüncü kişilerin fikri mülkiyet haklarına ve/veya kişilik haklarına ve/veya malvarlığına zarar vermesi halinde sorumluluğun münhasıran kendilerine ait olacağını, bundan dolayı Oriflame’in herhangi bir zarara maruz kalması halinde söz konusu zararları yasaların öngördüğü ölçüde tazmin edeceklerini, tazminat ödenmesi halinde Oriflame’in bu zararları katılımcıya rücu edeceğini kabul ve taahhüt ederler.
Katılımcı Oriflame danışmanları, Yarışma dâhilinde 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacaklarını, Oriflame ve/veya üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceklerini kabul ve taahhüt etmektedir.
Yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar ve internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığı ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğu tespit edilmesi durumunda, Oriflame ilgili katılımcıları hiçbir uyarı yapmadan ihraç etme hakkını saklı tutar. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsa dahi bütün katılım verileri silinir ve ödül kazanma hakları ortadan kaldırılır.
Yarışmaya katılanlar 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde kişisel verilerinin Oriflame tarafından işlenmesine muvafakat ettiğini kabul ve taahhüt eder.
Bu kampanya, piyango niteliğinde olmadığından, Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında Yönetmeliği kapsamı dışında düzenlenmektedir
İhtilaf halinde İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

Renk Tablosu
Renk Tablosu
Renk Tablosu

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir