Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Sitesi
Oriflame

Aksesuar & Moda Kitabı

Oriflame Aksesuar & Moda kitabına Oriflame resmi internet sitesinden ve Oriflame uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Oriflame Aksesuar ve Moda Kitabı’ndan alıntı;
Sezonun trendlerine dair merak ettiğiniz her şey ve son moda Oriflame aksesuarları yepyeni “Moda Kitabı”mız ile karşınızda!

Dilerseniz ilham alın, dilerseniz tek tıkla alışveriş yapmanın tadını çıkarın. Sayfaları yavaşça çevirin ve gerçek bir moda ikonu olmaya hazır olun!

Son Moda

Takvim sayfaları yazdan bahara doğru çevrilirken havada değişim kokusu var! Şimdi, pencereleri aralayıp bu değişim rüzgarını yavaşça içeriye alma zamanı…

Podyumlar: Doğanın tüm canlılarını kucaklayan desenlerin, eklektik geometrik tasarımların ve hipnotize eden canlı renklerin etkisi altında… Bu dinamik duruşa genç ve zinde gösteren makyaj stilleri eşlik ediyor.

Bazen neşeli bir peri masalı, bazen gizemli gotik bir yolculuk… Duruşu, havası, tarzı ne olursa olsun, doğadan ilham alınarak geliştirilen Oriflame aksesuarlarına gönlümüzü tam da böylesi bir dönemde kaptırıyoruz.

Şimdi, üç deyince hep beraber güven alanımızın tam dışına kocaman bir adım atıyoruz ve bu kitaptaki ipuçlarını kullanarak kendi tarzımızı oluşturuyoruz. Bir, iki, üç…

28363 Oriflame Cora Beyaz Güneş Gözlüğü

28363 Oriflame Cora Beyaz Güneş Gözlüğü

Şimdi Moda: Doğanın İzleri!

Doğadan ilhamını alan hayvan desenleri, 70’ler estiren retro tarz… Vahşi kalplere su serpen etkileyici tasarımlar, renkler.

Şimdi Moda: Cesur Çizgiler!

Dersimiz geometri! Çizgiler, noktalar, şekiller, kontrast renkler… Tarzımızı bir tutam değişim, alabildiğine hayal gücü ve cesarret ekliyoruz.

Oriflame Aksesuarlarını Bu Kadar Eşsiz Yapan Ne?

Güvenli

Dünya üzerinde en sıkı yönetmeliklerden biri olan Avrupa Birliği’nin tüketim malları için belirlediği yönetmeliğin tüm şartlarını yerine getiriyoruz.
Çoğu SGS ve intertek gibi dünyanın lider bağımsız denetim markaları tarafından olmak üzere, Oriflame aksesuarları için her yıl yaklaşık 3500 test yapılıyor. Ürünlerimiz yaklaşık 10 adet testten geçmek zorunda. Bazı bünyeler nikele karşı güçlü alerjik reaksiyon geliştirebildiği için tüm metal takılarımız, nikel testlerden geçmiş olarak sizinle buluşuyor. Oriflame aksesuarlarında zararlı kimyasal ve boyalar bulunmuyor. Hiçbir ürünümüz PVC içermiyor.

Son Moda

Tüm takılarımız ustaca işlenmiş el yapımı ürünler. En son trendleri takip eden büyük bir ürün geliştirme ve tasarım ekibimiz var. Şirketimizin İsveçli tasarımcıları, sadece Oriflame ürünlerinde görebileceğiniz özel tasarımlara ve desenlere hayat veriyor.

Duyarlı

Güvenli ve çevreye duyarlı ürünler geliştiriyoruz.
Tedarikçilerimiz ile insan hakları, çalışan hakları ve çevre koruma yasalarına uygun olarak çalışmaya önem veriyoruz.

Sağlam

En üst seviye kaliteyi garanti edebilmek için tüm ürünlerimizi kalite kontrolünden, solmazlık testinden be boyutsal stabilite testinden geçiriyoruz. Dayanıklıklarını artırabilmek için tüm metal aksesuarlarımıza ekstra kaplama uyguluyoruz.

DAHA FAZLASI İÇİN ORIFLAME RESMİ İNTERNET SİTESİNİ ZİYARET EDEBİLİR YA DA ORIFLAME UYGULAMASINI KULLANABİLİRSİNİZ.

Renk Tablosu
Renk Tablosu
Renk Tablosu

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir