Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Sitesi
Oriflame

Bronz Tenliler İçin Makyaj Önerileri

Yazın güneşin etkisiyle bronz tenler ortaya çıkar. Güneş cilde ne kadar zararlı olsa da güneş sayesinde çok güzel duran bronz ten elde edilir. Yaz aylarında sizin de ten renginiz değişiyorsa makyaj stiliniz de değişmelidir. Teniniz bronz olduysa makyaj önerilerimizi dikkate almalısınız.

Bronz Tenliler İçin Makyaj Önerileri - Oriflame

Bronz Tenliler İçin Makyaj Önerileri


Bronz tene makyaj uygulamadan önce iyice nemlendirmeniz gerekir çünkü kuru bir ciltte makyaj çok güzel durmaz. Bronz teninizde makyaja başlarken nemlendiriciden sonra fondöten uygulamamanızı öneririm. Teniniz zaten bronz olduğu için cilt renginiz sabittir fakat sivilce veya kızarıklıklar varsa su bazlı fondötenleri uygulamalısınız. Ten renginizden daha koyu fondötenler uygulamayın. Aydınlatıcılar bronz tenin vazgeçilmezidir elmacık kemikleri belirginleştirecek şekilde aydınlatıcınızı sürmenizi öneririm.
Kaş altınıza da aydınlatıcı sürmeyi unutmayın! Oriflame allık olarak şeftali tonlarını tercih etmelisiniz. Elmacık kemiklerinize gelecek şekilde allığı uygulamalısınız. Şöyle bir gözde canlandırınca bronz tende ilk dikkati çeken gözlerdir. Bu yüzden gözlerinizde çok açık renkleri ya da soğuk renkleri kullanmamalısınız. Daha renkli farlar uygulayarak gözlerinizi daha güzel gösterebilirsiniz.

Göz içinize siyah kalem uygulamaktan kaçının, zaten teniniz bronz bir de Oriflame siyah kalem çekerek gözlerinizi daha fazla boğmayın. Siyah kalem yerine göz içinize beyaz kalem çekmeyi tercih edin. Dudaklarınıza ruj sürmeden önce makyajınızın başında nemlendirici sürün makyajın sonuna geldiğiniz de de bitiş olarak turuncu renklerde rujları kullanın. Size verebileceğim öneriler bu kadardı hepinize mutlu günler.

Renk Tablosu
Renk Tablosu
Renk Tablosu

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir