Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Sitesi
Oriflame

Oriflame HairX TruColour Saç Boyası

Oriflame Saç Boyası
Zengin içerikli kremsi formülüyle saça derinlemesine nüfuz eden, derinlemesine besleyen, yoğun ve uzun süreli renk veren Oriflame HairX Trucolour Saç Boyalarında moda dünyasındaki trendlerden ilham alırak geliştirilen 22 renk seçeneği mevcuttur.
Paket İçeriği: Kılavuz, eldiven, 1 paket bakım balmı, 1 adet boya tüpü, 1 adet boya şişesi

Oriflame Saç Boyası Kullanımı Hakkında: Başlamadan önce mutlaka kullanma kılavuzunu dikkatlice okuyun ve tüm gereçlerin eksiksiz olduğuna emin olun. 26936 Kodlu Oriflame Koruyucu Önlük ve eski bir gömlek ile havlu kullanmanız yararınıza olacaktır. Saçınıza yakın cilt kısımlarına vazelin sürerek cildinizin boyanmasını engelleyebilirsiniz ancak saçınıza vazelin bulaşmasını engelleyin. Eldiven kullanmayı unutmayın. Cildinize bulaşan boya olursa ıslak mendil veya cilt temizleyicili pamuk ile temizleyin. Bekleme süresini sürekli kontrol edin ve kılavuzda belirtilen zamandan fazla beklemeyin.

Oriflame Saç Boyası Kullanımında Yardımcınız Olacak Gereçler

Oriflame Saç Boyama Önlüğü
Dayanıklı polyesterden üretilen cırt cırtlı önlük sayesinde eviniz bir kuaför salonuna dönüşecek. Koruyucu önlük kullanarak saç boyasının üstünüzü batırmasını engelleyin.
Oriflame Saç Boyama Seti
Oriflame Saç Boyama Setiyle profesyonel olarak evde saç boyamak artık çok kolay!
Set Plastik boya kabı ve yanında boyanın en iyi şekilde sürülmesini sağlayan fırçadan oluşur.

Renk Tablosu
Renk Tablosu
Renk Tablosu

3 Yorum Yapılmış

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir