Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Sitesi
Oriflame

Hayal Kur Tasarla Yarışması

Oriflame Eylül Kataloğu sizi hayal kurmaya, tasarlamaya davet ediyor!
Stil sahibi, hayattan zevk alan kadınların dergisi Glamour Türkiye’nin editörleri aynı zamanda Türkiye’nin en yetkin moda okullarından İstanbul Moda Akademisi eğitmenleri olan Bediz Yıldırım, Gözde Atakoğlu ve Ayşim Özgür’ün stilinizi tamamlayacak güzellik tüyoları ile zenginleşen Oriflame Eylül Kataloğu sizi hayal kurmaya, tasarlamaya davet ediyor.

Siz de Glamour işbirliği ile başlatılan “Hayal Kur Tasarla Yarışması“na katılıp İstanbul Moda Akademisi’nden eğitim alma şansını yakalamak isterseniz glamour dergisinin internet sitesindeki yarışma sayfasını açın, tasarlayın ve paylaşın.

Glamour Dergisi & Oriflame Yarışması

Glamour Dergisi & Oriflame Yarışması

Hayal Kur Tasarla Yarışması Ödülleri

3 kişiye İstanbul Moda Akademisi’nden eğitim
50 kişiye Oriflame’den 250 TL değerinde ürün sepeti
10 kişiye Glamour Dergisi’nin 1 yıllık aboneliği

Hayal Kur Tasarla Yarışması Kazananları

İstanbul Moda Akademisi’nden Eğitim Kazanan İsimler:

1. Günsel Erdoğan
2. Ezgi Vural
3. Çağla Demirkıran

Oriflame’den 250 TL Değerinde ürün Sepeti Kazanan İsimler:
Gönül Kantarcı
Özge Çakar
Esra Ergün
Leman Hacılar
Emir Anderoğlu
Ece Akın
İrem Yeşilgül
Selda Palacı
Ceylan Eşit
Betül Ulusoy
Sibel Şeref
Seda Erdem
Sebla Bayoğlu
Ümmügülsüm Buse Kılıçoğlu
Ayşegül Evren
Çiğdem Küçük
Gizem Önürmen
Şevval Has
Gözde Arı
Kerem Yüksel
Ekin Çelik
İrem Nur Yüncüler
Aslı Ateş
Kevser Şahin
Emsalgül Doğan
Beyza Nur Gül
Esra Çağlayan
Burçin Tiğrek
İrem Çalışkan
Hilal Öz
Didem Aygün
İrem Olçum
Bahar Aydemir
Gülbahar Yıldız
Ayça Gözde Önay
Bahar Ergül
Fatoş Aktaş
Filiz Akgün
Feyza Şahinkaya
Kardelen Eylül Talay
Fatma Ayse Cantürk
Semahat Akıcı
Beyza Yıldırım
Kardelen Kızıltekin
Ceylan Çiçek
Semra Eren
Nurten Tunçbilek
Beste Çelikdayak
Dicle Ayan
Fulya Tayfur

1 Yıllık Vogue Türkiye Aboneliği Kazanan İsimler:
Büşra Birinci
Sevil Azeri
Başak Akça
Selen Koçbeyoğlu
Sinem Çilingir
Esranur Şahin
Sevim Bodur
Tamar Yontan
Damla Nur Gelincik
Fadime Aktürk

Kazanan Tasarımlar:

1. Günsel Erdoğan'ın Tasarımı

1. Günsel Erdoğan’ın Tasarımı

2. Ezgi Vural'ın Tasarımı

2. Ezgi Vural’ın Tasarımı

3. Çağla Demirkıran'ın Tasarımı

3. Çağla Demirkıran’ın Tasarımı

Hayal Kur Tasarla Yarışması Koşulları

Oriflame İle Hayal Et Tasarla!
Katılım Koşulları

İşbu Katılım Koşulları DOĞUŞ YAYIN GRUBU A.Ş. (Bundan sonra “DYG” olarak anılacaktır) ile Oriflame Kozmetik Ürünleri Ticaret Limited Şirketi (Bundan böyle “Oriflame” olacak anılacaktır) tarafından ortaklaşa olarak hazırlanan ve aşağıda detayları belirtilen yarışma (Bundan sonra “Yarışma” olarak anılacaktır.) hakkında katılımcıları bilgilendirmek, izinlerini ve onaylarını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. İşbu formu dijital ortamda elektronik olarak okuyarak ve onaylayarak başvuruda bulunan kişiler Yarışma’ya katılmak için aday olduklarını (Bundan sonra “Katılımcı/lar” olarak anılacaktır.), aşağıda yer alan tüm hükümleri kabul ettiklerini, işbu koşulların iradesine ve hukuka uygun olarak kendisini bağlayıcı nitelik kazanacağını ve belirtilen şartlara aykırı hareket etmeyeceğini beyan etmiş ve kabul etmiş sayılırlar.

DYG’ye ait aşağıda belirtilen mecralar üzerinden gerçekleştirilecek olan Yarışma (“Yarışma”), 22.08.2016 tarihinde başlayacak olup 30.09.2016 tarihi saat 23.59 itibariyle sona erecektir. Yarışma’nın formatı, tüm içeriği ve Yarışma’ya dair tüm unsurlar tek taraflı olarak DYG ve Oriflame tarafından belirlenecektir. Bununla birlikte Katılımcılar Yarışma’ya ilişkin ödüllerin ve tarihlerin her zaman DYG ve Oriflame tarafından tek taraflı olarak değiştirebileceğini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

DYG ve Oriflame, Katılımcılar’a (“Katılımcı/Katılımcımlar”) kendilerine ait sosyal medya hesapları (instagram, facebook,twitter) ve internet siteleri (glamour.com.tr, oriflame.com) üzerinden Yarışma duyurusu yapacak olup; Katılımcılar, glamour.com.tr alan adlı internet sitesi (İnternet Sitesi)’nde açılacak yarışma sayfasında bulunan forma, Yarışma süresinin bitimine kadar kendilerine ait tasarımları yükleyerek ilgili formu dolduracaklardır.

DYG ve Oriflame jürisi tarafından Katılımcılar’ın ilettiği tasarımlar değerlendirilerek aşağıdaki şekilde ödül verilecektir.

Oriflame, DYG ve Oriflame jürisi tarafından seçilecek sıralamaya göre en yaratıcı ilk 3 tasarım sahibi olan 3 (üç) adet asil finaliste, İstanbul Moda Akademisi’nde sunulmakta olan ve DYG ve Oriflame tarafından önceden belirlenen 10 (on) adet eğitimden dilediği 1 tanesini seçerek söz konusu eğitime katılma hakkı sağlayacaktır. İşbu eğitime katılım ödülü (Eğitim Ödülü) için jüri tarafından ayrıca 3 (üç) adet yedek finalist belirlenecektir. Eğitim Ödülü Oriflame tarafından verilecek olup; Eğitim Ödülü’ne hak kazanan Katılımcılar, söz konusu ödülden yararlanmaları için kendilerine Oriflame tarafından bildirilecek zaman ve mekanlarda hazır bulunmayı kabul ederler.

Oriflame tarafından, DYG ve Oriflame jürisi tarafından seçilecek sıralamaya göre en yaratıcı 4. (dördüncü) tasarım ila 54. (ellidördüncü) tasarım sahibi olan toplam 50 (elli) adet asil finalistin her birine ayrı ayrı 250-TL(ikiyüzellitürkLirası) değerinde ürün sepeti ödül olarak verilecektir. İşbu toplam 50 adet ürün sepeti ödülü (Ürün Ödülü) için jüri tarafından ayrıca 10 (on) adet yedek finalist Ürün Ödülü Oriflame tarafından verilecek olup; Ürün Ödülü’ne hak kazanan Katılımcılar, söz konusu ödülden yararlanmaları için kendilerine Oriflame tarafından bildirilecek zaman ve mekanlarda hazır bulunmayı kabul ederler.

DYG ve Oriflame jürisi tarafından seçilecek sıralamaya göre en yaratıcı 55. (ellibeşinci) tasarım ila 64. (altmışdördüncü) tasarım sahibi olan toplam 10 (on) adet asil finaliste DYG tarafından Glamour Türkiye Dergisi’nin bir yıllık aboneliği ödül olarak verilecektir. İşbu toplam 10 adet 1 (bir) yıllık dergi aboneliği ödülü (Dergi Aboneliği Ödülü) için jüri tarafından ayrıca 10 (on) adet yedek finalist Dergi Aboneliği Ödülü DYG tarafından verilecek olup; Dergi Aboneliği Ödülü’ne hak kazanan Katılımcılar, söz konusu ödülden yararlanmaları için kendilerine DYG tarafından bildirilecek zaman ve mekanlarda hazır bulunmayı kabul ederler.

İşbu katılım koşullarında belirtilen şartlara göre 3. madde uyarınca ödül kazanan Katılımcılar, glamour.com.tr uzantılı web sitesinde ve DYG’ye ait sosyal medya hesaplarında (instagram, facebook,twitter) 2016 yılı Ekim ayı içerisinde ilan edilecektir. DYG, Yarışma’da ödül kazananların isimlerini dilediği mecrada açıklama hakkını saklı tutar.

Yarışma neticesinde 3. madde uyarınca ödüle hak kazanan Katılımcılar, ilgili ödülden yararlanmaları için kendilerine Oriflame veya DYG tarafından bildirilecek zaman ve mekanlarda hazır bulunmayı, aksi halde ilgili ödülü yerine getirme borcunun ilgili Katılımcı’ya karşı Oriflame veya DYG tarafından ifa edilmiş sayılacağını taraflar bilip kabul, beyan ve taahhüt ederler. Bildirilen zaman ve mekanda hazır bulunmayan ve/veya geç kalan Katılımcı’nın ödülü ifa edilmiş sayılarak; başka bir Katılımcı’ya verilebilecektir.

Katılımcılar, ödül kazanmaları halinde DYG veya Oriflame tarafından ayrıca imzalanması talep edilen her türlü muvafakatname, sözleşme, belge vs.’yi de imzalayacaklardır.

Ödüllerin sağlanması esnasında ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme ve/veya sorundan DYG sorumlu tutulamaz.

Yarışma’ya katılım ücretsizdir. Yarışma, 18 yaşın üzerindeki ve tam fiil ehliyetine sahip olan, Türkiye Cumhuriyeti’nde yasal ikametgâhı olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, bireysel katılımına açıktır. Her Katılımcı’nın tek katılım hakkı ve 3. maddeye konu her ödülün bir sahibi olabilir. Katılımcılar’ın gerçek bir hesaplarının bulunması ve Yarışma uygulamasının profillerine erişimine izin vermesi gerekmektedir. Sahte profil oluşturarak ve/veya ilgili mecra altyapısının eksikleri ve hataları ile fayda elde ederek Yarışma’ya katılan kişiler belirlendiği takdirde, ilgili kişiler kendilerine haber verilmeksizin Yarışma’dan çıkartılacak ve ödül almaya hak kazanamayacaklardır. Aynı Katılımcı’nın farklı üyelik bilgileri ile tekrarlı katılımı ve/veya ödül kazanımı kurallara aykırıdır. Bu gibi durumlarda, Katılımcılar’nın üyelikleri ve varsa ödül hakkı hiçbir uyarı yapmadan iptal edilir. Her zaman için, Katılımcılar’ın Yarışma için uygunluğuna ve Katılımcı olmalarına ve ödül verilmesine karar verme hak ve yetkisi münhasıran DYG ve Oriflame’e aittir.

DYG ve Oriflame, Yarışma çerçevesinde gerçekleştirilen işlemlerde veya veri iletiminde meydana gelebilecek hatalar, atlamalar, kesintiler, silinmeler, gecikmeler, Katılımcılar’ın sosyal medya hesaplarına üçüncü kişiler tarafından izinsiz olarak erişilmesi nedeniyle veya teknik donanım ve elektronik, bilgisayar, donanım veya yazılımla ilişkili olarak meydana gelebilecek herhangi bir arıza, teknik problemler ve/veya internet üzerinde gerçekleşebilecek trafik sıkışıklığı nedenleriyle katılım bilgilerinin yanlış iletiminden veya bu bilgilerin iletilememesinden sorumlu değildir.

Yarışma kapsamında Katılımcılar tarafından iletilen ve sunulan tasarımlar Yarışma neticesinde 3. madde uyarınca herhangi bir ödüle layık bulunmasalar dahi DYG ve Oriflame arşivinde tutulacak olup, Katılımcılar bu durumu bilerek Yarışma’ya katılmayı kabul ederler.

Katılımcı başkası ad ve hesabına işbu Yarışma’ya katılmayacağını; farklı kayıtlar doldurarak birden fazla kayıt gerçekleştirmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Katılımcılar’ın Yarışma kapsamında sundukları bilgilerin doğru olmadığı ve/veya kendilerine ait olmadığı, Yarışma esnasında yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hileli hareket eden ya da haksız yollardan herhangi bir şekilde ödül kazanan kişilerin tespit edilmesi durumunda Yarışma’ya katılımları DYG ve Oriflame tarafından uygun bulunmuş ve kabul edilmiş olsa dahi söz konusu Katılımcılar hiçbir uyarı verilmeden Yarışma’dan diskalifiye edilebilecek ve/veya böyle bir durumda ödül kazanmaları halinde söz konusu ödül kendilerine teslim edilmeyecektir.

Katılımcılar, Yarışma kapsamında iletecekleri bilgi/tasarımların kendilerince meydana getirildiğini beyan ve taahhüt etmektedirler. Bu taahhüde uygun olmayan çalışmalar sebebiyle veya herhangi başkaca bir sebeple üçüncü kişilerden gelecek taleplerden münhasıran Katılımcılar sorumlu olacaklardır. DYG ve Oriflame, belirlenmiş kriterlere uymayan ihtilaflı çalışma/tasarım ileterek ödül kazanmış olan Katılımcılar’a verilmiş olan ödülleri geri almak, kullanım hakkını sona erdirmek ve doğacak her türlü zararın tazminini talep etmek hakkını saklı tutar.

Oriflame ve Doğuş Yayın Grubu Şirketleri ve/veya bağlı şirketleri, iştirakleri, Doğuş grubu iştiraklerinde yer alan ortakları (Doğuş grubu iştirakleri hakkında detaylı bilgi dogusgrubu.com.tr adresinde yer almaktadır.) ve çalışanları ile birinci dereceden yakınları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi ilgili ödül verilmez.

Maddeye konu ödüller başkasına satılamaz, devredilemez, kiralanamaz, ertelenemez ve/veya ilgili ödülün nakdi karşılığı talep edilemez.

Katılımcılar tarafından yanlış/eksik iletişim bilgisi verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan DYG ve Oriflame hiç bir surette sorumlu değildir. Ödüle hak kazanan ancak sonuçlar DYG tarafından açıklandıktan sonra ödülleri teslim etmek üzere Oriflame veya DYG tarafından ulaşılamayan katılımcılar, işbu hakkından feragat etmiş sayılacak olup; anılan duruma herhangi bir şekilde itiraz etmeyeceklerini ve DYG’den ve Oriflame’den herhangi bir şekilde maddi-manevi talepte bulunmayacaklarını peşinen kabul, beyan ve taahhüt ederler. Böyle bir durumun gerçekleşmesi halinde ilgili ödül, jüri tarafından belirlenen yedek katılımcıya devredilecektir.

Katılımcı’nın Yarışma’ya katılmak için isim, soy isim, adres, yaş, telefon numarası ve e-posta adresi gibi ilettiği tüm bilgilerinin doğruluğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu bilgilerin Yarışma’ya katılım başvurusunda eksik ve/veya yanlış girilmesi, hatalı olması ya da teknik sebepler nedeniyle katılımcının Yarışma’ya katılamamasından, herhangi bir sebeple kazandığı ödülü teslim alamamasından, DYG ve Oriflame tarafından yapılabilecek bildirimlerin ulaşmamasından ve/veya geç ulaşmasından doğabilecek doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan DYG ve Oriflame hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Katılımcı Yarışma’ya ilişkin olarak iletmiş olduğu bilgilerin doğrulanamaması halinde katılımının ve/veya ödülün iptal edilebileceğini peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, yazılı veya görsel içeriği yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır. Katılımcının işbu kampanya şartlarına veya yasalara aykırı olarak paylaşımlarda bulunduğu tespit edilirse veya yetkili mercilerce bu konuda bir inceleme mevcut olur ise, DYG, Katılımcı ile ilgili tüm bilgileri yetkili makamlara bildirmek yetkisini haizdir.

DYG ve Oriflame, ödül sahiplerinin ve yapılacak çalışmaların/tasarımların görüntülerini kaydedebilecek olup, ödül sahipleri bu görüntülerin sosyal medya mecralarında, Doğuş Grubu iştirakleri internet sitelerinde ve diğer mecralarda süre ve sayı sınırı olmaksızın yayınlanabileceğini, bu görüntülerin çoğaltabileceğini, değiştirebileceğini kabul ederler. Keza, Doğuş Grubu iştiraklerinin tanıtımı maksadıyla çeşitli televizyon programlarında konuk olarak yer alabilirler.

Katılımcı bu koşulları kabul etmekle, paylaşmış olduğu kişisel bilgilerin çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlara yönelik olarak Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. ve diğer tüm Doğuş Holding iştirakleri ile de paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktadır. (Doğuş Holding iştirakleri hakkında bilgi için “www.dogusgrubu.com.tr”, Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. için “dogusmusterisistemleri.com”) Bu bilgiler sadece sağlanacak hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi, olası gönderilerin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri güvenliği konusundaki hassasiyetimizi paylaşan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden 3. kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. Ayrıca 6563 Sayılı Kanun uyarınca, ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.

Katılımcılar, özgür iradeleri ve rızalarıyla vermiş oldukları ve DYG ve Orfilame veri tabanında saklı tutulacak kişisel verilerinin (ad, soyad, adres, doğum tarihi, yaş, cinsiyet, meslek, telefon numarası ve elektronik posta adresi gibi kişisel verileri), varsa görsellerinin, reklam ve pazarlama (anket ve/veya promosyon), ürün ve hizmet hakkında güncel bilgiler verilmesi (vb.) amacıyla ve başvuruda bulunanların genel eğilimlerinin belirlenmesi amacıyla kullanılmasına muvafakat etmektedirler.

DYG ve Oriflame, Yarışma’yı dilediği zaman (Yarışma başlamış dâhi olsa, her aşamada) herhangi bir gerekçe göstermeksizin iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda katılımcılar, DYG’ye ve/veya Oriflame’e karşı herhangi bir hak, alacak, talep ve şikâyet ileri sürmeyeceklerini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Yarışma’ya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla Yarışma’ya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.

Katılımcıların 18 yaşından büyük ve tam fiil ehliyetine sahip olmaları Yarışma’ya katılabilmek için ön koşuldur. 18 yaşından küçük katılımcıların ödül kazanmaları halinde, söz konusu ödül kendilerine teslim edilmeyecektir.

Yarışma’nın formatı, tüm içeriği, katılım koşulları ile verilecek ödül, ödül dağıtım şekli dahil fakat belirtilenlerle sınırlı olmamak üzere Yarışma’ya dair tüm unsurlar tek taraflı olarak DYG ve Oriflame tarafından belirlenecektir. Katılımcı işbu Yarışma koşulları üzerinde değişiklik olabileceğini bilip söz konusu durumu baştan kabul, beyan ve taahhüt eder.

Yarışma kapsamında gönderilen mesajların Katılımcılar tarafından değiştirilebilir içeriğinden DYG ve Oriflame hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bununla birlikte DYG ve Oriflame, uygun bulmadığı isme ve/veya içeriğe sahip Katılımcı’ları herhangi bir uyarıda bulunmaksızın Yarışma’dan çıkarma/silme hakkına sahiptir.

Katılımcı, uygulamanın diğer kullanıcılarıyla olan iletişiminden tamamen kendisi sorumludur. DYG ve Oriflame, bu iletişimlerde yaşanabilen sorun ve anlaşmazlıklardan ve bundan kaynaklanan zarar ve iddialardan sorumlu değildir.

Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

Yarışma ile ilgili ilham verici bilgi ve detaylara Oriflame resmi sitesinden ve Glamour dergisinin sitesinden ulaşabilirsiniz.
Haydi hemen hayal kurun, tasarlayın, yeteneğinizi gösterin.

Renk Tablosu
Renk Tablosu
Renk Tablosu

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir