Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Sitesi
Oriflame

Oriflame Danışman Girişi Uygulaması Yükle - İndir
TIKLA, YÜKLE! Google Play Store'dan ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Hoşgeldiniz Programı

Oriflame Satış Danışmanı olan tüm yeni kayıtların Oriflame Kataloğunu çevresindeki herkese sunarak sipariş vermenin, sipariş toplamanın keyfini çıkarabilmesi ve başlangıç seviyesindeki ek gelir ile hayatında küçük de olsa fark yaratmaya başlayabilmesini amaçlayan bir programdır.

Oriflame danışmanı olduğunuz ay ve takibindeki 2 ay boyunca Oriflame tarafından belirlenen tutarda sipariş verilmesi durumunda her ay Oriflame’in güvenilir ürünlerini çok uygun fiyatlara sahip olma, deneyebilme ayrıcalığına ulaşacaksınız. Hoşgeldiniz Programının 3 adımına dahil olduğunuzda satış kazancınızla birlikte karlı kazanç elde edeceksiniz.

Hoşgeldiniz Programındaki ürünlerin size ne gibi faydaları olduğunu öğrenmek ister misiniz?

Öncelikle Oriflame ürünlerinin kalitesini kendiniz deneyimleyebilirsiniz. Kendi denediğiniz ve olumlu sonuç aldığınız bir ürünü güvenle ve içtenlikle tavsiye edebilirsiniz. Böylece satış için çok daha kolay ikna edebilirsiniz!

Çevrenizdekilerin de ürünlerinizi denemesini sağlayabilir ve daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Böylece müşterilerinizin sayısını artırarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz!

Ayrıca büyük indirimle satın aldığınız ürünlerinizi müşterilerinize satabilir ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz!

Tavsiyemiz Hoşgeldiniz Programı ürünlerini işinize bir yatırım gibi görerek daha fazla kişiye Oriflame’in iş fırsatından ve kaliteli ürünlerinden bahsederken kullanmanızdır.

Yeni hayatınıza hoş geldiniz!
Oriflame‘in kazanç ve mutluluk dolu dünyası, daha ilk adımınızda sizi karşılıyor! İşte, en özel ürünlere özel fiyatlarla sahip olabileceğiniz Hoş Geldiniz Programı

Oriflame Hoşgeldiniz Programı - 10/2017

Oriflame Hoşgeldiniz Programı – 10/2017

1. Adım:
Ekim ayında kayıt olup 100 BP sipariş verin, Kasım ayındaki BP’li siparişinizle, 77,60 TL değerindeki Oriflame Güzellik Seti’ne sadece 11,99 TL’ye alın. Güzellik Seti; Dream El Kremi, Activelle Extreme Protection 48 Saat Etkili Anti-Perspirant Roll-on Deodorant, The ONE High Impact Göz Kalemi ve The ONE 5’i 1 Arada Wonder Lash Maskara’dan oluşmaktadır.

2. Adım:
1. Adıma girdikten sonra Kasım ayında 100 BP sipariş verin, Aralık ayındaki BP’li siparişinizle, 100 TL değerindeki Love Potion EdP’yi sadece 11,99 TL’ye alın.

3. Adım:
2. Adıma girdikten sonra Aralık ayında 100 BP sipariş verin, Ocak 2018 ayındaki BP’li siparişinizle 110 TL değerindeki Flamboyant EdT’yi sadece 11,99 TL’ye alın.

Renk Tablosu
Renk Tablosu
Renk Tablosu

33 Yorum Yapılmış

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir