Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Sitesi
Oriflame

İnce Dudakları Makyajla Dolgun Göstermenin Yolları

Allah vergisi ince bir dudaklara sahipsiniz ve bundan şikayetçi misiniz? Dolgun dudaklı bayanlara özeniyorsunuz ve benim de dolgun dudaklarım mı olsun diyorsunuz? Öyleyse gelin makyajla ince dudakları nasıl dolgun gösterebiliriz ona bakalım.

Makyaj hileleri ile büyük burunların daha küçük geniş çenelerin daha dar ve hatta göğüslerin bile daha dik gösterilmesinin yanında ince dudakların da daha dolgun gösterilmesi gayet tabi mümkündür. Bunun için de ilk olarak yapılması gereken dudaklara yapılacak makyajı sabitlemek adına fondöten sürmek ve alt ve üst kısmına da daha koyu bir renk sürerek gölgeli görünüm oluşturmaktır. Bu şekilde dudaklar daha ileride ve dolgun görünecektir. İkinci aşama ise dudakları biraz daha dışarıdan bir Oriflame dudak kalemi yardımı ile çerçeveleme yapmak ardında da içini istenilen ruj ile doldurmaktır. Altına Oriflame fondöten yahut yüzümüze uyguladığımız bir pudradan sürmedeki amaç ise makyajı sabitlemek ve gün boyu dolgun görünümlü dudaklara kavuşmaktır.

İnce Dudakları Makyajla Dolgun Göstermenin Yolları - Oriflame

İnce Dudakları Makyajla Dolgun Göstermenin Yolları

Siz de ince dudaklara sahipseniz ve bundan şikayetçi iseniz bu durumu dert etmek yerine minik makyaj hileleri ile bu durumdan kurtulabilir ve istediğiniz dolgun dudaklara kavuşabilirsiniz. Gördüğünüz gibi ince dudakları makyaj ile dolgun göstermek adına yapmanız gereken sadece beş dakika ayırarak bu özgüveni bozan durumdan kurtulmaktır. Öyleyse artık önce dudaklardan şikayet etmeden yalnızca dudağın alt ve üst kısmını geri planda bırakacak makyaj ile dudağı daha ilerde ve dolgun gösterecek makyajı uygulayabilir ve bu küçük hile ile istediğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz.

Renk Tablosu
Renk Tablosu
Renk Tablosu

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir