Oriflame

Her kadın güzelliğine düşkündür. Girdiği her toplumda dikkat çekmek ister. Bunu gerek fiziğiyle gerek güzelliği ve gerekse doğallığı ile yapmayı başarmak ister. Kimi kadınlar için dikkat çekmek oldukça zordur, kimi kadınlar ise de oldukça basit. İşte dikkat çeken bu kadınlar Oriflame kozmetik ürünlerini kullanmaktadır. Oriflame kozmetik ürünleri, kalitesi, fiyatı ve doğallığıyla son zamanların en dikkat çeken kozmetik firması olarak en tepeye adını yazdırmıştır. Peki, Oriflame hakkında daha net bilgi almaya ne dersiniz?

İşte Oriflame!

40 yıllık süresi boyunca yüzden fazla bilim adamı ile güzellik ürünleri üzerine araştırma ve geliştirme olarak cilt bakımı enstitüsü tarafından müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan Oriflame devamlı olarak yenilikçi, ilerici ve trendlere uyum sağlayacak güzellik ve bakım ürünleri için gelişmekte olan teknik bilimden yararlanmaktadır.

Misyonu dünya üzerindeki tüm kadınların hayallerini ve istekleri gerçekleştirmek olan Oriflame’ nin vizyonu ise herkesin doğrudan satış prensibi ile dünyadaki bir numaralı kozmetik firması olmaktır. Oriflame kozmetik firmasının 3 temel değeri vardır. Bu temel değerler sayesinde Oriflame, birçok kozmetik firması olan piyasada başarılı, güvenilir ve bunların yanı sıra dünyanın ve dünyanın geleceğinin daha iyi olacağını düşünür. Bu üç temel değerden bir tanesi birlikteliktir. Oriflame kozmetik bir ekip işidir. Aynı hedefe sahip olan insanlar birlikte çalışarak harika sonuçlar elde edebilir. Tek başına çalışmaktansa birlikte çalışmak her zaman daha iyi sonuca ulaşmak demektir. Bunun sebebi birlikte çalışan insanlar birbirlerini motive edebilir, tam kendinizi salmışken sizi ayağa kaldırabilirler. Oriflame de bu yüzden birliktelik diyor. Oriflame kozmetik firmasının bir diğer değeri de ruh olmaktadır. Firmaya göre bir işi başarabilmek için yapabilirim ruhuna, inancına sahip olmak gerekir. Bu ruha sahip olan insanlar hiçbir zaman hedeflerine ulaşmadan pes etmezler. Hedeflerine ulaşmak için ellerinden geleni yaparlar. Oriflame’ nin son değeri ise tutkudur. Çünkü dünyayı değiştirecek olan insanlar ancak tutkuludur. Oriflame de dünyanın değişmesi ve her şeyin doğal olmasından yanadır. Tutkulu insanlar yapacaklarını veya yaptıklarını sevdikleri için asla pes etmezler. Toplumda farklılık oluşturacaklarını çok iyi bilirler.

Marka sloganı Hayalleriniz ilham kaynağımız“ olan Oriflame 40 yılı aşkın sürelik şirketin geçmişini ve mirasını temsil eder. Uzun yıllar boyunca her daim insanlara öncü olup onların kendilerini ve hayallerini gerçekleştirmek için iş fırsatını sunmaya devam etmektedir. Oriflame hayallere inanan bir kozmetik firmasıdır. Hayallerin herkeste farklı olduğunu bilir ve bu yüzden uzun yıllardır insanların hayallerini gerçekleştirmek için çalışır. Oriflame göre her kadın güzeldir ve bu güzellik her kadında farklıdır. Bunun içinde herkesi mutlu etmek için kurulmuş bir kozmetik firmasıdır. İsveç’ de geliştirdiği güzellik formüllerini dünyanın her yerinde halka ulaştırır.

Oriflame güzellik firması her zaman doğadan yanadır. Ürünlerini üretirken doğal malzemeler kullanır. Doğaya ve insana zarar vermez. Oriflame kozmetik ürünlerini ister özel günlerde isterseniz de günlük olarak kullanabilirsiniz. Günlük hayatta sade bir güzellik isteyen kadınların vazgeçilmezi olduğu gibi akşam gezmelerinde davetlerde ağır ve gittiği mekâna uyum sağlamak isteyen kadınlarında tek tercihi Oriflame’ dir.

Oriflame sadece kadınlara hitap eden bir güzellik firması değildir. 7 den 70 e herkes Oriflame’ den faydalanabilir. Erkekler için çekici kokuda parfümler, traş losyonları, bakım kremleri, deodorantlar ve birçok ihtiyaç için ürün bulunmaktadır. Oriflame çocukları da unutmamaktadır. Çocuklar için doğal göz yakmayan şampuanlar, sabunlar gibi ürünleri bulunmaktadır. Kısacası hayata dair her şey için Oriflame’ den vazgeçmeyin.

Oriflame Kataloğu ve İndirimli Ürünler

Oriflame ürünleri katalog fiyatı yerine %23 indirimli almak için ücretsiz olarak Oriflame danışmanı olabilirsiniz. Oriflame danışmanı olmak için buraya tıklayın. Bu ayın Oriflame kataloğuna göz atarak Oriflame Kozmetiğin ürünlerini ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Kataloğu görüntülemek için lütfen buraya tıklayın.