Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Sitesi
Oriflame

Oriflame Ağustos 2018 Kataloğu

Oriflame Ağustos Kataloğu 2018‘in inceleme konusuna hoşgeldiniz.

Gelecek ayın kataloğu’nun kapağında yer alan “Yaza özel 1 alana, 1 bedava fırsatları!” sloganı dikkat çekiyor.

Kataloğun ilk sayfalarında yer alan yeni parfüm On The Edge EdT tanıtıma özel olarak indirimli bir fiyata satışa sunulmuş. Siyah menekşe, feminen deri ve portakal notalarıyla oryantal koku sevenlerin beğenesini kazanacaktır diye düşünüyoruz.

Van’daki ihtiyaç sahibi çocuklara yeni öğrenim yılında destek vermek için katalogta yer alan mutlu değişime destek ürünlerinden sipariş verebilirsiniz. Oriflame Ağustos 2018 Kataloğu’nda yer alan “Mutlu Değişime Destek Ürünleri” için buraya tıklayınız.

8 sayfa dolusu üründe 1 alana 1 bedava kampanyası yer alıyor. Makyaj malzemeleri, deodorantlar ve şampuanlarda bu kampanya geçerli. Ayrıca Giordani Essenza Parfüm’den 1 alana 1 bedava…

Kadın parfümleri ve erkek parfümlerinde de indirimler bulunuyor.

Katalogta yer alan indirimli aksesuarların arasında Oceanica 2 kordonlu saat ve Linka takılar çok güzel görünüyor.

Kadınların vazgeçilmezlerinden olan Love Nature ürünlerinden krem alana maske hediye kampanyası da satışları arttırabilecek kampanyalardan görünüyor.

Oriflame Ağustos Kataloğu 2018

Oriflame Ağustos kataloğunu internet sitemizden online inceleyebilir ya da indirebilirsiniz. Ayrıca android cihazlarınız için hazırlanan Oriflame Katalog Türkiye ve Oriflame danışman girişi uygulamalarından inceleyebilirsiniz.


Renk Tablosu
Renk Tablosu
Renk Tablosu

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir