Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Sitesi
Oriflame

Oriflame Ağustos Kataloğu 2018

Oriflame Ağustos Kataloğu 2018, yaza özel indirimlerle Oriflame Kataloğum internet sitesinde ve Oriflame Katalog Türkiye uygulaması ile android telefonlarda yayında!Temmuz Kataloğu İçin Tıklayınız

Yazın sonuna yakışacak olan indirimler Oriflame Ağustos kataloğu 2018 ile birlikte geliyor. Sıcak ve bunaltıcı bir yazın ardından cildin yenilenmesine ve bakıma ihtiyaç vardır. Sıcaktan kuruyan ve kötü hale gelen tenimizi özenli bir biçimde bakıma almalıyız. Piyasada en çok tercih edilen kişisel bakım markaları arasında gelen Oriflame müşterileri için inanılmaz yaz sonu indirimleri uyguluyor ve onların ciltlerine daha iyi bakım yapmalarına yardımcı oluyor. Özellikle kadınlar için nemlendirici kremler, yüz bakım kremleri gibi ürünlerde büyük indirimlerin beklendiği bu katalogda yeni ürünlerden takipçilerin satışına sunulacak. Kişisel bakımı oldukça özel bir noktaya koyan ve sadece tek bir başlık altında değerlendirmeyen Oriflame kişisel bakımı bazı kategorilere ayırarak kadınlara yardımcı oluyor. Oriflame Ağustos 2018 kataloğu içeriğinde yer alacak bakım malzemelerinin ana başlıkları ise şu şekilde oluşuyor.

  • Vücut Bakımı
  • Banyo ve Duş
  • Güneş Bakım Ürünleri
  • Diğer Bakım Ürünleri
  • Banyo ve Vücut Araçları

Tüm bakım ürünlerine özel ve kampanyalı ürünleri bu katalogda görebileceksiniz. Kendi bakımınıza önem verdiğiniz kadar eşiniz ve çocuğunuzun bakımına da önem veriyorsanız onlar için de bakım malzemelerini Oriflame’den tercih edebilirsiniz ve eşinize bu konuda hem ne kadar değer verdiğinizi gösterirsiniz hem de ona küçük bir armağan vermiş olursunuz. Güneş bakım ürünlerini yaz sonuna özel indirimlerle bu katalogdan tercih ederek gelecek sene yazın alışverişini indirimli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Oriflame Ağustos 2018 Kataloğu Aksesuarlar

Yazın sonu gelmesine rağmen havaların hala iyi olduğu bu mevsimde giyilen kıyafetler kadar kullanılan aksesuarlarında önemi bir hayli büyük oluyor. Özellikle mevsim sonu konserleri, yaz kapanış partilerine katılacak olan kişiler kıyafetleri kadar kişisel bakımlarına ve kullandıkları aksesuarlarına da önem veriyorlar. Eğer her ortamda dikkatleri üzerinizde toplamak istiyorsanız Oriflame kataloglarındaki ürünleri tercih ederek şıklığınızı bir adım daha ileriye taşıyabilirsiniz. Kıyafetlerinizle, yaz için uygun entarilerinizle uyumlu olacak aksesuarları Oriflame Ağustos 2018 kataloğu içinde bulabileceksiniz. Yaz boyu Oriflame ürünleri ile beslemiş olduğunuz cildinizi yaz sonu partilerinde gururla gösterebileceksiniz. Yaz için en kullanışlı ürünlerden olan rengârenk çantaları ve cüzdanları da bu katalog içerisinde bulabileceksiniz. Yazın en neşeli ve en güzel renklerinden olan hafif bordo ve koyu turuncunun birleşmesinden oluşan Solar Çanta ile tüm eksiklerinizi giderebilirsiniz ve kıyafetlerinize uygun olan şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Yazın en önemli sembollerinden olan kokular da bu partiler için sizlere yardımcı olacaktır. Terlemeyi önleyici ürünler ve birbirinden enfes doğayla harmanlanmış kokular ile adeta kendinizi baştan yaratacaksınız.

Oriflame Ağustos Kataloğu 2018 İndirimli Ürünler

Yazın son kataloğunda Oriflame müşterilerini büyük indirimlerin beklediğini söyleyebiliriz. Özellikle gelecek senenin yaz alışverişini ucuza yapmak isteyenler bu kataloğu kaçırmadan incelemeliler ve siparişlerini hemen vererek ürünleri dolaplarında saklamalılar. Cilde bakımın önemli olduğu kadar vücut kokusunun da önemli olduğunu bilen Oriflame Ağustos kataloğu 2018  için parfümler ve kokularda da büyük indirimler ve kampanyalar sunacak. Eğer sevdiğiniz kişilerin özel günleri yaklaşıyorsa ve onları sürekli hatırlamak istediğiniz kokular varsa bu kampanyaları kaçırmamanızı öneririz. Bununla birlikte eşinizle, değer verdiğiniz kişilerle birlikte kullanabileceğiniz kokuların hem erkek hem de bayan versiyonu bulunmaktadır. Hayat içerisinde yaşadığınız uyumu Oriflame’in doğa özlü ya da odunsu kokuları sayesinde kokularınız ile harmanlayarak bir bütün olabilirsiniz. Parfümünüz sizin tarzınızı yansıttığı için seçtiğiniz kokuların da önemi büyük olacaktır. Seçtiğiniz kokularla gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz çevrenizde bulunan kişileri arttırabilirsiniz. Bakım ürünleri ve indirimli parfümlerden yararlanmak için Oriflame Ağustos 2018 kataloğunu mutlaka inceleyin.

Renk Tablosu
Renk Tablosu
Renk Tablosu

27 Yorum Yapılmış

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir