Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Sitesi
Oriflame

Oriflame Aralık Kataloğu 2018

Oriflame Aralık Kataloğu 2018 konusuna hoşgeldiniz. Katalogtan 1-31 Aralık 2018 tarihleri arasında sipariş verebilirsiniz. Enflasyonla Topyekün Mücadele’ye destek veren Oriflame’in indirimlerle dolu kataloğuyla Türkiye kazanacak!

Oriflame Ocak Kataloğu 2019

Her yeni yıl umutlarla, mutluluklarla gelir çalar kapımızı…
Şimdi, 2019 da kapımızı çalmaya başladı!

Biliyorsunuz yeni yıla nasıl başlanırsa öyle devam eder derler… Bu yüzden yeni yılda sevdiklerinizin yüzünü hediyelerle güldürün ki bütün bir yıl gülümsesinler! Oriflame de bunun için bu Aralık Kataloğu 2018’de, size ve sevdiklerinize birbirinden güzel ürünlerden oluşan setler hazırladı.
Üstelik O’nun için en güzel hediyeyi bulmanıza yardımcı olacak ipuçları da veri.

Sevdiklerinize hediye var da size yok mu? Tabii ki var! Tombala sayfalarımızdan alışveriş yaparak çinkoları tamamlayanları, yeni yıl hediyeleri bekliyor…

Hem size hem sevdiklerinize mutluluk ve başarıyla dolu, güzel bir yıl diliyoruz!

Oriflame Aralık Kataloğu 2018

Oriflame Eclat Mon Parfüm ilk kez Oriflame Aralık Kataloğu 2018’de!

Oriflame Aralık Kataloğu 2018, Enflasyonla Topyekün Mücadele hareketine destek veren indirimlerle siz değerli müşterilerinin beğenisine sunuldu.

Kataloğumuzda, zarafetin yeni tanımı olarak lanse edilen Eclat Mon Parfüm lansmana özel olarak %55 indirimle yer alıyor.

2019 yılına girmemize az süre kala yayınlanan kataloğumuzda, yeni yıla özel ürünler ve hediyeler indirimli olarak kendine yer bulmuş.

Luminescence EdP’de katalogta ilk kez yer alan parfümlerden biri… Turunçgil baloncukları, yasemin ve beyaz odun notalarıyla ortamdaki herkesi sarsan ve enerjisini yükselten bir parfüm olacağını kanıtlıyor.

Kış aylarının buz gibi soğuğuna inat güneş gibi parlamanız için New York bere, atkı ve eldivenler Oriflame Aralık Kataloğu 2018’de satışta!

Kataloğumuzda editör önerisi olarak Sublime Nature Parfüm – Tonka Fasulyesi 154,90 TL fiyatıyla ilgi çekiyor. Zarif şişesi ile doğanın saflığını ve güzelliğini yansıtan parfüm ile kadınsı kokunuzu doğaya yansıtın.

Kış aylarının vazgeçilmezi olan Tender Care balmlar, Oriflame Aralık Kataloğu’nda 10,90 TL’ye satışta!

Renk Tablosu
Renk Tablosu
Renk Tablosu

16 Yorum Yapılmış

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir