Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Sitesi
Oriflame

Oriflame Aralık Kataloğu 2017

Oriflame Aralık Kataloğu 2017 konusuna hoşgeldiniz. Katalogtan 1-31 Aralık tarihleri arasında sipariş verebilirsiniz.


Sublime Nature Parfüm – Sümbülteber ilk kez Oriflame Aralık Kataloğu 2017’de!

Yılın son kataloğu olması nedeniyle, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda özel bir katalog olacaktır. Yeni yıla gireceğimiz şu günlerde sevdikleriniz için uygun fiyatlı hediyeler alabilmeniz için indirimler yer alacaktır.

Oriflame Aralık Kataloğu 2017’de Neler Olabilir?

2016 yılına girmemize sayılı günler kalayeni yıl ya da yılbaşı kataloğu da diyebileceğimiz Oriflame Aralık Kataloğunda hangi yeni ürünler yer alabilir, gelin birlikte inceleyelim.

Katalogta yeni Oriflame Stardust EdT‘nin yer almasını bekliyoruz. Adını ilk kez burada duyduğunuzu tahmin ettiğimiz parfümün adı Yıldız Tozu ya da Parlak Yıldız Kümesi anlamına geliyor. Yeni yıla yakışır güzellikteki bu parfümün tamamlayıcıları olan vücut kremi ve duş kreminin de satışa sunulacağınıa umuyoruz. Ayrıca küpe seti ve şal da aksesuar olarak bu koleksiyonun bir parçası olabilir.

Bir önceki katalogta ilk kez satışa sunulan ve devrim yaratan Novage ürünleri bu katalogta da set halinde ve indirimli olarak yer alabilir. Gerek set halinde satılması gerekse özelliklerinden dolayı Oriflame’in kataloglarında yer alan en pahalı ürünü olan bu seti kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Essense&Co. el ve vücut losyonu, sıvı el sabunu ve vücut şampuanı, gül ve sandal ağacı ile limon ve mine çiçeği özlü formülleriyle ilk kez katalogta yer alabilir.

İnanılmaz Örümcek Adam (Ultimate Spiderman) ve Karlar Ülkesi (Frozen) temalı edt, şampuan ve sabunlar da yeni yılda çocuklarınız için güzel hediyeler olabilir.

Kış için bere, atkı ve eldivenlerinde satışa sunulacağını tahmin ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde danışmanlarda anket olarak sorulan “cupcake çorap” da yer alsa ilgi çekeceğini düşünüyoruz.

Çok düşük bir ihtimalle yılbaşı süsleri ve aksesuarları da olabilir ancak ülkemizde ne yazık ki Oriflame kataloglarında pek fazla yer verilmiyor.

Renk Tablosu
Renk Tablosu
Renk Tablosu

16 Yorum Yapılmış

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir