Bu site Bağımsız Satış Danışmanı'na ait kişisel bir sitedir.
SON KATALOG
Reklamı Geç

ORIFLAME EKİM KATALOĞU YAYINLANDI!

GELECEK KATALOG YAYINDA!

Kapak Fotoğrafına Tıklayınız
Oriflame Ekim 2017 Kataloğu Online İnceleme
Oriflame

Oriflame Grup Borç Raporunu Öğrenme

Oriflame

Grup borç oranı raporunuza artık Oriflame resmi sitesindeki danışman sayfanızdan ulaşabilirsiniz.

Oriflame danışman web sayfası üzerinden grup borç oranınızı günlük olarak görebilecek ve borç oranınızı etkileyen alt ekibinize ait gecikmiş fatura listesini takip edebileceksiniz. Bunu yapmak için Oriflame resmi sitesine danışman kodunuz ve parolanızla giriş yaptıktan sonra “Ekip Yönetimi” sayfasını açmalı ve ardından soldaki menüden “Raporlar > Grup Borç Oranı Raporu” adımlarını takip etmelisiniz. Buradan listeyi görüntüleyebileceğiniz gibi isterseniz listeyi yazdırabilir ya da excel ve pdf formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Listede hangi danışmanın borcu olup olmadığını öğrenebileceğiniz gibi, borç oranını %2’nin altına indirmek için ödenmesi gereken miktara da kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

1 Ocak 2017 Tarihinde grup borç oranında değişiklikler yapıldı. Nisan 2017’den itibaren uygulanacak değişiklikler şöyle;

  • Grup borç oranı hesaplamasına faizler de dahil edilecek.
  • Ocak 2017 – Nisan 2017 arasında yeni oranlar SMS ve e-posta ile bildirilecek. (Mevcut uygulamayla karışmaması için her ayın 23’ünde)
  • Grup borç oranı sınırı, geçiş sürecinde %5 olarak uygulanacak.

Oriflame Grup Borç Oranı Hesaplamasında Değişiklikler

4 adet yorum var.

  1. Doğru bir yöntem ve ben sürekli bu şekilde giriyorum. Grup borç raporuna ve sms gönderiyorum üyelerime. Artık bıktılar SMS göndermemi istemiyorlar, fakat ben ısrarla gönderiyorum. En azından ana parayı ödedi üyem. Umarım herkes benim gibi uygular bu yöntemi. Teşekkürler Oriflame ailesine.

  2. Merhaba, ben borcumu ödediğim halde düşmemiş. Sipariş girmem lazım fakat bu yüzden giremiyorum. Ne yapmalıyım?

    • Oriflame resmi internet sitesinin haricinde ödeme yaptığınızda (örnek olarak PTT’de yaptığınız ödemeler) 1-2 gün sisteme geç işlenir. Şu an için beklemekten başka yapacağınız birşey yok maalesef.

Bir Yorum Bırak

Facebook Yorumları

Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 3429029 kod numaralı Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Ülger Çömez'e aittir.
Bu sitede kullanılan tüm görsellerin kullanım hakları Oriflame Türkiye'ye aittir.
Oriflame danışmanı olmak için Oriflame resmi internet sitesini ziyaret ediniz.