Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Sitesi
Oriflame

Oriflame Haziran Kataloğu 2019

Oriflame Haziran Kataloğu 2019, Ramazan Bayramı’na ve Babalar Günü’ne özel indirimlerle “Oriflame Kataloğum”da ve “Oriflame Danışman Girişi Uygulaması”nda yayında!

MAYIS Kataloğu Yayında. İncelemek İçin Tıklayınız

Bu avantajlı kataloğa herkesten önce ulaşarak stoklar bitmeden siparişlerinizi verebilirsiniz. Haziran ayının kozmetik ve bakım ürünü alışverişleri Oriflame takipçileri için çok karlı geçecek. Haziran ayı yazın müjdecisi olduğu kadar bir önemli güne daha ev sahipliği yapıyor. Bu ay içerisinde gerçekleşen babalar günü ile babalarınızı küçük hediyelerle mutlu etmeyi başarabilirsiniz. Bizleri küçüklüğümüzden bugünlere kadar yetiştiren ve hiçbir çıkar gözetmeksizin bizleri koruyan bu değerli insanlar için yapacağımız ufak sürprizler dahi onları mutlu etmek için yeterli olacaktır. Büyüdüğümüz zaman ve baba olduğumuz zaman değerlerini daha iyi anlıyoruz ve zamanında yaptıklarımız için keşke diyoruz. Sizde keşke demeden önce babanız hayattayken onu sevindirin ve Oriflame Haziran kataloğu 2019 içerisinde yer alan ürünler ile hediye sorununu ortadan kaldırın. Her ne kadar baba oğul ilişkileri daha sıkı olarak bilinse de kızların babalarına duydukları sevgi bir başkadır. O yüzden kız çocukları ve yetişkin bayanlar babalar gününe daha çok önem vererek babalarına alacakları hediyelerin daha özel daha özenli olmasını isterler. Hediye seçimleri için haftalar öncesinden araştırmalara başlayanlara Oriflame kataloglarına göz atmalarını öneririz. Babalar gününe özel indirimler ve fırsatlar ile sizleri 100’den fazla hediye adayı bekliyor.

Oriflame Haziran 2019 Kataloğu Babalar Günü Özel Ürünleri

Oriflame bizleri yetiştiren değerli insanları düşünerek onlar için bu özel güne özel fiyatlar ve özel eşantiyonlar uyguluyor. Bu sayede hem sizi hem de babanızı sevindirirken hediye çeşitleriyle de cep yakmıyor. Babanız küçüklüğünüzden beri hafızalarınıza şıklığıyla, kokusuyla kazınmıştır. O küçükken yaşadığınız güzel hatıraları anımsamak ve devam ettirmek için babanıza güzel parfüm ürünlerinden birisini hediye edebilirsiniz. Otoriter ve şıklığından asla ödün vermeyen babalar için Possess Man EdT parfüm seçiminiz oldukça şık ve yerinde hediye seçimi olacaktır. Bahar ve yazın havasının birleşimi ile harmanlanmış greyfurt kokusu ve zaferin sembolü olan defne yaprağı ile babanızın ruhuna adeta bir yenilmezlik ekleyecek ve sizlere geçmiş günleri hatırlatacak. Bu ürün babalar gününe özel olarak indirimli fiyatı ile kataloglarda yer alacak. Oriflame Haziran 2019 kataloğu babalar gününün yanında özel ramazan indirimi ile de raflardaki yerini alacak. Bu huzurlu ayı herkes gibi sizler de güzel ve temiz geçirmek isteyeceksiniz. Bu yüzden her sayfada yer alan etkili bakım ürünlerini kullanarak Ramazan ayında kendinizi daha titiz ve daha özel hissedebilirsiniz.

Oriflame Haziran Kataloğu 2019 Ramazan İndirimleri

Ramazan ayında insanlar kendilerine çeki düzen verirler ve temizliklerine dikkat ederler. Günlük hayat içerisinde yaşadığımız aktiviteler sonucunda ve yoğun iş temposundan ötürü hızlı terleyebiliyoruz, vücudumuz hızlı bir şekilde kirlenebiliyor. Bu kiri vücudumuzdan uzaklaştırmak için ve istenmeyen ter kokularına maruz kalmamak için Oriflame piyasaya sunduğu parfümler ile sizleri bu sıkıntılardan kurtarıyor. Oriflame Haziran 2019 kataloğu içerisinde göreceğiniz bakım ürünlerinin tamamı sizleri istenmeyen kokulardan ve kirlerden kurtaracaktır. Tercih edebileceğiniz deodorant ve parfüm gibi koku ürünlerinin yanında, şampuan ve duş jelleri ile de bakımınıza katkı da bulunabilirsiniz. Etkileyici ve ferahlatıcı kokuları ile yaz günlerinde rahat bir nefes alacaksınız. Discover Brazilian Adventure erkek duş jeli ile gününüz ferah ve rahatlatıcı bir şekilde geçecek. Brezilya’nın yağmur ormanlarının serinliği vücudunuzla buluşacak ve bu benzersiz koku ile sıcağın etkisinden kurtularak kendinizi işinize vereceksiniz. Yaz ayları için özel ürünlerin tamamını katalogda bulabilirsiniz. Oriflame Haziran kataloğu 2019 babalar günü özel indirimi ve ramazan ayı özel indirimi ile alışveriş konusunda sizleri bir nebze de olsa rahatlatacak.

Summary
Oriflame Haziran Kataloğu 2018
Article Name
Oriflame Haziran Kataloğu 2018
Description
Oriflame Haziran Kataloğu 2018, Ramazan Bayramı'na özel indirimlerle Oriflame Kataloğum sitesinde yayında.
Author
Publisher Name
Oriflame Kataloğum
Publisher Logo
Renk Tablosu
Renk Tablosu
Renk Tablosu

27 Yorum Yapılmış

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir