Siparişiniz işleme alındıktan sonra, farklı adrese yönlendirme veya ilgili koli için yapılacak adres güncelleme talepleriniz 1 Şubat 2016 tarihi itibari ile “Kargo Yönlendirme Ücreti” eklenerek gerçekleştirilecektir. Kargo yönlendirme ücreti 8,95 TL‘dir. Yönlendirme talebinizi takip eden ilk siparişinize “Kargo Yönlendirme Ücreti” yansıtılacaktır..

Farklı kişiye teslim talepleriniz; siparişi işleme aldığınızda gönderilecek adreste bir değişiklik yoksa bir ücret eklemesi yapılmayacaktır. Farklı kişiye teslim talepleri 1 defaya mahsus Oriflame aracılığı ile iletilecektir. Aynı kişi ile ilgili birden fazla talep olması durumunda danışmanın ilgili kargo şubesine giderek kargonun başka birine teslim edilmesini onaylayan bir “yetki belgesi” doldurulması gerekmektedir.

“Yetki Belgesi” Yurtiçi Kargo şubelerinde bulunan matbu bir formdur. Bu forma yetki vermek istediğiniz kişilerin nüfus cüzdan fotokopilerini ekleyerek, kolilerinizin belirlediğiniz kişilere teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Form doldurulduktan sonra tekrar her koli için tekrar form doldurulması gerekmemektedir. Adresiniz değişti ise kullandığınız kargo şubesi de değişeceği için aynı işlemi farklı şubeler için de gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yetki belgesi verdiğiniz kişilere Yurtiçi Kargo’da doldurduğunuz kargonun da kaşelediği belgenin fotokopisini vermeniz gerekmektedir. İlgili kişi elindeki bu belge ile ilgili şubeden kolilerinizi sorunsuz olarak teslim alabilir. Aynı danışmanın farklı bir kargosu ile ilgili 2. bir farklı kişiye teslim talebinin değerlendirmeye alınabilmesi için ilgili kargo şubesine yetki belgesi verilmesi gerekmektedir.

Oriflame Kargo Sorgulama

Oriflame’den verdiğiniz siparişlerinizin kargo takibini yapmak için “Oriflame Kargo Takip Sayfası”nı ziyaret edebilir ve danışman kodunuzu girerek kargonuzun nereden olduğunu Yurtiçi Kargo sistemi sayesinde öğrenebilirsiniz.