Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Sitesi
Oriflame

Oriflame Mayıs Kataloğu 2019

Oriflame Mayıs kataloğu 2019 anneler günü özel indirimleri ile sitemizde, “Oriflame Katalog Türkiye” ve “Oriflame Danışman Girişi” uygulamalarında yayında…

Yeni katalog (05/2019)

Oriflame HAZİRAN Kataloğunu İncelemek İçin Tıklayınız

Hayatımızdaki en değerli kişiler şüphesiz ki ailemizdir. Bizleri bugünlere kadar büyüten yetiştiren kişilere ne söylesek, onlara ne hediye etsek azdır. Onların bizler için yapmış oldukları iyilikleri bizlerde anca büyüyüp birer ebeveyn olunca anlıyoruz ve çocuklarımıza ailemizden gördüğümüz ilgiyi alakayı göstermeye çalışıyoruz. Senede bir gün anneler için çok az olsa bile onları özel hissettirmek için güzel hediyelerle annelerimizi sevindirebiliriz. Annelerin en büyük problemi yaşlandıkça artan kırışıklıklar ve ciltte meydana gelen çatlamalar olabiliyor. Bunlara karşın hangi kremleri kullanacaklarını bilemedikleri için bilinçli bir şekilde krem kullanamıyorlar. Oriflame Mayıs 2019 kataloğu içerisinde annenize hediye edebileceğiniz birbirinden kaliteli nemlendirici kremler yer alıyor. Sizlere şefkatle dokunan o ellerin kıymetini korumak için annenize bu özel ve anlamlı hediyelerden birini tercih edebilirsiniz. Hediye olarak alabileceğiniz nemlendirici kremlerin yapısı tamamen doğal olacağı için cildi ekstradan koruyacak ve herhangi bir zarar da vermeyecektir. Üstelik anneler günü özel indirimi sayesinde alacağınız ürünler her zamankinden daha da ucuz olacak. Anneler günü için katalog üzerinden sadece nemlendirici kremleri değil daha nice ürün tercihinde de bulunabilirsiniz.

Oriflame Mayıs 2019 Kataloğu Anneler Günü Ürünleri

Bu özel günde sizde annenizle beraber aynı ürünü kullanmak istiyorsanız hediye tercihinizi aksesuarlardan yana kullanabilirsiniz. Birbirinden şık kolye, çanta, şal çeşitlerini tercih edebilirsiniz ve annenizle beraber bu mükemmel uyumu yakalayabilirsiniz. Annenize hediye edeceğiniz şık kolyelerden bir tane de kendinize alarak anne – kız kombinasyonunu oluşturabilirsiniz. Bu sayede annenize almış olduğunuz hediyenin değeri artarken, kolyelerinizle daima birbirinizin aklında olacaksınız. Anneler gününe özel olarak tercih edeceğiniz ürünlerin yanında ek olarak hediyeler de sunuluyor. Sadece annenize alacağınız hediyelerle değil kendinize alacağınız ürünlerin yanında verilen hediyelerle de sevdiğiniz kişilere sürprizler yapabilirsiniz ve anneler gününü kutlayabilirsiniz. Tercih edeceğiniz parfüm çeşitlerine bağlı olarak, parfümlerin yanında kolye, bileklik hediyeleri de yer alıyor. Oriflame Mayıs kataloğu 2019 içerisinde sizleri oldukça büyük eşantiyon ürünlerde bekliyor. Bu katalogla beraber yeni piyasaya sürülecek ürünleri deneme fiyatı üzerinden alabilirsiniz ve Mayıs ayı içerisindeki kozmetik alışverişlerinizi karlı bir şekilde kapatabilirsiniz.

Oriflame Mayıs Kataloğu 2019 Anneler Günü Önerileri

Kadınlar hediye konusunda ne kadar kolay karar veriyorlar erkekler de onların aksine hediye alma konusunda bir o kadar zor karar veriyorlar ve her şeyi beğenemiyorlar. Bu yüzden özel günler erkekler için birer kâbus haline dönüşebiliyor. Eşinize ya da annenize bir sürpriz yaparak anneler günü hediyesi almak istiyorsanız mutlaka Oriflame kataloğuna göz gezdirmelisiniz. Hem çok fazla vaktinizi almadan hediye seçiminizi gerçekleştirebileceksiniz hem de katalogda yer alan editör önerilerini de dikkate alabileceksiniz. Anneler günü özel indirimi sayesinde de alacağınız hediyelerle cebinizden çok fazla para çıkmayacak. Oriflame Mayıs kataloğu 2019  içerisinden eşinize ve annenize aynı ürünü alarak aralarının daha kaynaşmasına yardımcı olabilirsiniz. Yapacağınız bu jest ile hem iki hediyeyi aradan çıkarmış olacaksınız hem de sevdiğiniz iki kadını sürekli yakınlaştırma fırsatı bulacaksınız.

Anneler gününde sadece eşinize hediye almak istiyorsanız ona alacağınız anlamlı hediyelerin değeri oldukça büyük olacaktır. Bir kadının gözleri size ne kadar anlamlı ve sevgi dolu bakarsa ona duyduğunuz saygı ve sevgi de artar. Bu bağlamda eşinizin güzel gözlerini ortaya çıkarabilmek adına onlara çok özel olabilecek bir göz makyajı seti hediye edebilirsiniz. Oriflame Mayıs kataloğu 2019 anneler günü hediyeleri konusunda sizlere çok yardımcı olacak.

Oriflame Mayıs Kataloğu 2019
Anneler Günü, 12 Mayıs 2019 Pazar günü kutlanacak.

Renk Tablosu
Renk Tablosu
Renk Tablosu

25 Yorum Yapılmış

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir