Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Sitesi
Oriflame

Sponsor Programı

Şubat ayı Sponsor programı henüz yayınlanmadı. Aşağıdaki kampanya Ocak ayına aittir.

Ocak Sponsor Programı 1-25 Ocak tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kayıtlarınızı Hoş Geldiniz Programı 3. adımına taşıyıp daha çok kazandırarak, karşılığında daha çok kazanacaksınız. Haydi, çevrenizdekileri Oriflame’e davet edin, onlar yeni hayatlarına merhaba desin, siz yepyeni başarılara ve evdeki yepyeni yardımcılarınıza…

Oriflame Sponsor Programı - Ocak 2018 - 1. Adım

Oriflame Sponsor Programı – Ocak 2018 – 1. Adım


Oriflame Sponsor Programı - Ocak 2018 - 2. Adım

Oriflame Sponsor Programı – Ocak 2018 – 2. Adım

Sponsor Programı Hediyeleri – Ocak 2018

Oriflame Sponsor Programı Hediyeleri - Ocak 2018

Oriflame Sponsor Programı Hediyeleri – Ocak 2018

Sponsor Programı Katılım Koşulları

Kampanya 1-25 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Sponsor, hediyeye hak kazanmak için 1-25 Ocak 2018 tarihleri arasında kişisel 100 BP sipariş vermelidir. Sponsorlar, 1-25 Ocak tarihleri arasında Hoş Geldiniz Programı 1. adımına giren ilk 2 kişisel kayıtları için 179 TL değerindeki King Ütü; almaya hak kazanırlar. Hediyelere hak kazanabilmek için hem yeni kayıtların hem de kendilerinin tüm faturalarını fatura tarihinden itibaren en geç 21 gün içinde ödemiş olmaları gerekmektedir. Sponsorların King Ütü hediyeleri Mart 2018 katalog döneminde verecekleri ilk BP’li siparişlerine eklenecektir. Yapılan iadeler nedeniyle siparişi 100 BP’nin altına düşen yeni kayıtlar, Sponsor hediyesi hesaplamasına dahil olmayacaktır. Oriflame Sponsor hediyelerini açıklama yapmadan değiştirme hakkını kendinde saklı tutar. Hediye ütünün mor ve kırmızı olarak iki rengi bulunmaktadır. Stok durumuna göre gönderim yapılacaktır.

Sponsorlar 1-25 Ocak tarihleri arasında Hoş Geldiniz Programı 1. adımına giren ve Hoş Geldiniz Programı 3. adımını tamamlayan 2 yeni kişisel kayıtları için 209 TL değerindeki King Süpürge hediye almaya hak kazanırlar. Hediyelere hak kazanabilmek için hem yeni kayıtların hem de kendilerinin tüm faturalarını fatura tarihinden itibaren en geç 21 gün içinde ödemiş olmaları gerekmektedir. Sponsorların King Süpürge hediyeleri Mayıs 2018 katalog döneminde verecekleri ilk BP’li siparişlerine eklenecektir. Yapılan iadeler nedeniyle siparişi 100 BP’nin altına düşen yeni kayıtlar, Sponsor hediyesi hesaplamasına dahil olmayacaktır. Oriflame Sponsor hediyelerini açıklama yapmadan değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

Hoşgeldiniz Programı
Hoşgeldiniz Programı
Renk Tablosu
Renk Tablosu
Renk Tablosu

53 Yorum Yapılmış

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir