Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Sitesi
Oriflame

Sponsor Programı

Haziran 2017 Sponsor Programı

GRATITUDE MAKYAJ ÇANTASI HEDİYE

Haziran ayında 2 kişisel kayıt yapın, yaptığınız kayıtlar Hoş Geldiniz Programı 1. adımına girsin, 139 TL değerindeki Gratitude Makyaj Çantası kazanın.

DIVINE IDOL HEDİYE

Oriflame Sponsor Programı Hediyesi - Haziran 2017

Haziran ayında yaptığınız 2 kişisel kaydınızın ardından, Hoş Geldiniz Programı 1. adımına giren 1 kişisel yeni kayıt daha yapın, 98,90 TL değerindeki Divine Idol EdP’yi kazanın.

Oriflame Sponsor Programı, 1-30 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Sponsor, hediyeye hak kazanmak için Haziran 2017’de kişisel 100 BP sipariş vermelidir. Sponsorlar, Haziran 2017’de Hoş Geldiniz Programı 1.adımına katılan ilk 2 yeni kayıtları için 139 TL değerindeki Gratitude Makyaj Çantası ve daha sonra yapacakları Hoş Geldiniz Programı 1. adımına katılan 1 yeni kayıtları için 98,90 TL değerindeki Divine Idol EdP almaya hak kazanırlar. Hediyelere hak kazanabilmek için hem yeni kayıtların hem de kendilerinin tüm faturalarını fatura tarihinden itibaren en geç 21 gün içinde ödemiş olmaları gerekmektedir. Sponsorların hediyeleri Ağustos katalog döneminde verecekleri ilk BP’li siparişlere eklenecektir. Yapılan iadeler nedeniyle siparişi 100 BP’nin altında düşen yeni kayıtlar, Sponsor hediyesi hesaplamasına dahil olmayacaktır. Oriflame Sponsor hediyelerini açıklama yapmadan değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

ORIFLAME TEMMUZ KATALOĞU YAYINLANDI. İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Renk Tablosu
Renk Tablosu
Renk Tablosu

59 Yorum Yapılmış

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir