Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Sitesi
Oriflame

Sponsor Programı

Oriflame Sponsor Programı (Nisan 2017)

Oriflame Sponsor Programı ile Nisan 2017 boyunca yapacağınız siparişlerde harika hediyelere sahip olabilirsiniz.

Oriflame, 1967 yılından bu yana milyonlarca insanın daha mutlu, daha güzel ve daha iyi bir yaşam hayalini gerçekleştiriyor. Siz de sevdiklerinizi Oriflame’in bu özel dünyasına davet edin, hem onlar kazansın hem siz…

İlk 2 Kayıta Gratitude Deluxe Saat ve Takı Seti Hediye

Nisan ayında 2 kişisel kayıt yapın, yaptığınız kayıtlar aynı ay içinde Hoşgeldiniz Programı 1. adımına girsin; 129 TL değerindeki Gratitude Deluxe Saat ve Takı Seti’ne ücretsiz sahip olun.

Gratitude Deluxe Saat ve Takı Seti Özellikleri

Set kutusu: 12 x 9,5 x 5 cm.
Saat: 23 x 28 x 1,2 cm.
Kolye: 50 x 6 cm.
Top Küpe: 0,7 cm
Halka Küpe: 5,5 x 0,5 cm.İlk 2 Kayıtın Ardından Yapacağınız 1 Kayıta Gratitude Çanta Hediye

Nisan ayında yaptığınız 2 kişisel kaydınızın ardından, Hoş Geldiniz Programı 1. adımına giren 1 kişisel yeni kayıt daha yapın; 199 TL değerindeki Gratitude Klasik Çanta’ya ücretsiz sahip olun.

Gratitude Klasik Çanta Özellikleri

İç hacmi geniş çanta, dokuma deseni ile tasarlanmıştır. İçinde fermuarlı cebe ve iki bölmeye sahiptir. Omuz askısı çıkarılabilir. Ebat: 19,9 x 3,5 x 10,3 cm.

Oriflame Sponsor Programı Hediyeleri - Nisan 2017
Oriflame Sponsor Programı Hediyeleri – Nisan 2017

Oriflame Sponsor Programı Detayları

Kampanya 1-30 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Sponsor, hediyeye hak kazanmak için Nisan 2017’de kişisel 100 BP sipariş vermelidir. Sponsorlar, Nisan 2017’de Hoş Geldiniz Programı 1. adımına katılan ilk 2 yeni kayıtları için 129 TL değerindeki Gratitude Deluxe Saat ve Takı Seti, daha sonra yapacakları Hoş Geldiniz Programı 1. adımına katılan 1 yeni kayıtları için 199 TL değerindeki Gratitude Klasik Çanta almaya hak kazanırlar. Hediyelere hak kazanabilmek için hem yeni kayıtların, hem de kendilerinin tüm fatularını, fatura tarihinden en geç 21 gün içinde ödemiş olmaları gerekmektedir. Sponsorların hediyeleri Oriflame Haziran Kataloğu 2017 döneminde verecekleri ilk BP’li siparişlerine eklenecektir. Yapılan iadeler nedeniyle siparişi 100 BP’nin altına düşen yeni kayıtlar, sponsor hediyesi hesaplamasına dahil olmayacaktır. Oriflame, sponsor hediyelerini açıklama yapmadan değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

Renk Tablosu
Renk Tablosu
Renk Tablosu

59 Yorum Yapılmış

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir