Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Sitesi
Oriflame

Sponsor Programı

Sponsor Programı – Nisan 2018

Oriflame Sponsor Programı’nda muhteşem hediyeler var!

Nisan ayında da büyümeye devam eden Oriflame ailesine davet ettiğiniz yeni üyelerle birlikte ücretsiz hediyeler kazanın!

Oriflame Sponsor Programı 1. Adım Hediyesi

Nisan ayında Hoşgeldiniz Programı 1. adımına giren ilk 2 kişisel kaydınız için 99 TL değerindeki Emsan Demre Karnıyarık Tenceresi hediye!

Oriflame Sponsor Programı 2. Adım Hediyesi

Nisan ayında Hoş Geldiniz Programı 1. adımına giren ve Hoş Geldiniz Programı 3. adımını da tamamlayan 2 yeni kişisel kaydınız için 289 TL değerindeki Emsan Füzyon Düdüklü Tencere Hediye!

Oriflame Sponsor Programı / Nisan 2018
Oriflame Sponsor Programı / Nisan 2018
Sponsor Programı Katılım Koşulları

Kampanya 1-30 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Sponsor, hediyeye hak kazanmak için Nisan 2018 katalog döneminde kişisel 100 BP sipariş vermelidir. Sponsorlar, Nisan ayında Hoş Geldiniz Programı 1. Adımına giren ilk 2 kişisel kayıtları için 99 TL değerindeki Emsan Demre Karnıyarık Tencere; Nisan ayında Hoş Geldiniz Programı 1. Adımına giren ve Hoş Geldiniz Programı 3. Adımını da tamamlayan 2 yeni kişisel kayıtları için 289 TL değerindeki Emsan Füzyon Düdüklü Tencere’yi hediye almaya hak kazanırlar. Hediyelere hak kazanabilmek için hem yeni kayıtların hem de kendilerinin tüm faturalarını fatura tarihinden itibaren en geç 21 gün içinde ödemiş olmaları gerekmektedir. Sponsorların Emsan Demre Karnıyarık Tencere hediyeleri Haziran 2018 katalog döneminde verecekleri ilk BP’li siparişlerine eklenecektir. Sponsorların Emsan Füzyon Düdüklü Tencere hediyeleri Ağustos 2018 katalog döneminde verecekleri ilk BP’li siparişlerine eklenecektir. Yapılan iadeler nedeniyle siparişi 100 BP’nin altına düşen sponsor ve yeni kayıtlar, hediye hesaplamasına dahil olmayacaktır. Oriflame sponsor hediyelerini açıklama yapmadan değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

Renk Tablosu
Renk Tablosu
Renk Tablosu

59 Yorum Yapılmış

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir