Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Sitesi
Oriflame

Oriflame Temmuz Kataloğu 2018

Oriflame Temmuz Kataloğu 2018; burada, Oriflame Katalog Uygulaması ve Oriflame Danışman Girişi Uygulaması’nda yayında!

Oriflame Temmuz Kataloğu, tüm kozmetik ihtiyaçlarınızı giderecek ürünlerin indirimli olarak yer aldığı harika bir katalogtur. 2018 yılının kataloğunu aşağıdan online olarak inceleyebilirsiniz.
Oriflame Ağustos Kataloğunu Online İncelemek İçin Tıklayınız!

Oriflame Temmuz 2018 kataloğu içerisinde yaza dair tüm aradığınız bakım ürünlerini ve kozmetik ile ilgili ihtiyaçlarınızı giderebileceksiniz. Yazın en sıcak aylarından olan ve öğle vakitlerinde insanları dışarı çıkarmayan Temmuz ayında güneşten korunmamız gerek. Bu sene Ramazan Bayramının da Temmuz ayına denk geleceğini düşünürsek tatilini bu kutsal günle birleştirmek isteyenler olacaktır. Bayram gezmelerine çıkan kişileri de güneş etkileyeceği için mutlaka güneşten korunacak bakım ürünlerine ihtiyaç duyacaksınız. Oriflame yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile piyasaya sunduğu yaz bakım ürünleri ve kremleri ile en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Temmuz ayında bulunan Ramazan Bayramı içinde özel indirimler karşılaşacağınız Oriflame Temmuz  kataloğu 2018 sizlere yeni ürünleri de inceleme fırsatı bulacak. Bu katalogda 400’ün üzerindeki ürünle beraber aradığınız bakım malzemelerin ya da yaz ayına uygun aksesuarları kolaylıkla bulabileceksiniz. Oriflame kataloglarını çevrenizden kolaylıkla bulabileceğiniz gibi yaklaşık bir ay öncesinde sitemiz ve Oriflame Katalog Türkiye uygulaması üzerinden de inceleyerek siparişlerinizi kolaylıkla verebilirsiniz.

Oriflame Temmuz 2018 Kataloğu Ramazan Ürünleri

Yaz ayında vücudunuza ve teninize dikkat ettiğiniz kadar kullandığınız aksesuarlara da dikkat etmek istersiniz. Çünkü vücudunuz ne kadar kusursuz ve bakımlı olursa olsun, bunu kullanacağınız aksesuarlar ile de desteklemek isterseniz. Bu sene Ramazan Bayramı tam yazın ortası olan Temmuz ayına denk geliyor. Yapacağınız akraba ziyaretleri ve geziler için kıyafetlerinize uygun olan aksesuarları Oriflame yaz kataloğu sayesinde bulabileceksiniz. Yazın cıvıl cıvıl renkleri ve neşeli modelleri ile tasarlanan küpeler, kolyeler, bileklikler çantalar ile yaza ayak uydururken şıklığınızdan da ödün vermeyeceksiniz. Ramazan Bayramında da seçeceğiniz aksesuarlar ile dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Yaza uygun renkler ve kumaşlarla tasarlanan çantalar ile hem rahat bir gün geçirebilirsiniz hem de kıyafetlerinizle güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Tüm Oriflame kataloglarında görebileceğiniz aksesuarlarla güzel bir kombin hazırlayabilirsiniz.

Oriflame Temmuz Kataloğu 2018 sadece kadınlar için değil erkekler içinde fırsat ve avantaj ürünlerini beraberinde getiriyor. Bakım ve kozmetik genel olarak kadınların ilgi alanı gibi gözükse de şıklığından ve karizmasından ödün vermek istemeyen erkeklerde buna oldukça dikkat ederek dış görünüşlerini korumaya çalışıyorlar.

Oriflame Temmuz Kataloğu 2018 Erkek Bakım Ürünleri

Yazın en sıcak olduğu ve güneşin en yoğun olduğu aylarda teninize bakım yapmak sizi hem anlık tehlikelere karşı hem de gelecekte yaşayacağınız sorunlara karşı koruyacaktır. Bakımlı erkeklerin bir numaralı tercihi olan Oriflame, kataloglarında sunduğu yaz ürünleri ile erkeklere de koruma sağlıyor. Özellikle yazın bol bol nemlendirilmesi gereken ciltler çalışan erkekler için birer sorun haline gelebiliyor. Oriflame Temmuz 2018 Kataloğu içeriğinde yer alan tıraş bakım ürünleri ile en önemli bölgeniz yüzünüzü yoğun bir koruma altına alabileceksiniz. Özellikle hassas cildi bulunan erkekler için önermiş olduğumuz North For Men Hassas Ciltler İçin Tıraş Sonrası bakım kremi ile yüzünüzü eski yumuşaklığına ve hassaslığına kavuşturabilirsiniz. Krem tamamen doğal malzemelerden hazırlanmış olup yüzünüzün hassasiyetini en kısa sürede eski formuna kavuşturuyor. İçeriğinde bulunan aloe vera ve shea yağı ile tıraş sonrası gerilen ve güneşinde etkisiyle tahribat meydana gelen cildinizi anında yatıştıracaktır. Hassas ciltler için üretilmiş olduğu için içeriğindeki koku da en aza indirgenmiştir. Hassas ciltler için dermatolojik olarak test edilen ürün Oriflame Temmuz kataloğu 2018 içeriğinde yer alacaktır.

Summary
Oriflame Temmuz 2018 Kataloğu
Article Name
Oriflame Temmuz 2018 Kataloğu
Description
Oriflame Temmuz Kataloğu 2018, en yeni ve beğenilen ürünlerle Oriflame Kataloğum sitesinde yayında.
Author
Publisher Name
Oriflame Kataloğum
Publisher Logo
Renk Tablosu
Renk Tablosu
Renk Tablosu

50 Yorum Yapılmış

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir