Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Sitesi
Oriflame

Paylaş – Kazan Yarışması

Oriflame’deki mutluluğunu tek tıkla tüm sevdiklerinle paylaşmaya, paylaştıkça hediyeler kazanmaya hazır mısın?

Her ay en fazla içerik paylaşımı yapanlar arasında yerini al; sürpriz parfüm kazanma şansı yakalayan 3 “Sosyal Kelebek”ten biri sen ol.

Oriflame Paylaş - Kazan Yarışması

Oriflame Paylaş – Kazan Yarışması
NASIL PUAN TOPLAYACAKSIN?

Oriflame resmi internet sitesine ya da danışman girişi uygulamasına danışman kodunuz ve parolanızla giriş yapıp Duyurular kısmında yer alan “Paylaş Kazan Yayında!” bağlantısına tıklayıp açılan sayfadan Oriflame ürünlerini ve kampanyalarını paylaşarak yarışmaya katılabilirsiniz.

Oldukça basit. Paylaşmak istediğin ürün ya da kampanyayı, altındaki paylaşım ikonlarına tıklayarak istersen direkt Facebook ya da Twitter’da, istersen de telefonuna indirip Instagram’da ya da Whapsapp’ta paylaşabilirsin.

Her paylaşımın Sosyal Kelebek Bar’ını bir birim ilerletecek. Ayın sonunda barını en çok dolduran 3 Sosyal Kelebek, o ayın hediyesine sahip olacak. Eğer barını eşit mitarda dolduran 3 kişiden fazla katılımcı varsa kazananlar, barı en dolu olan kişiler arasından yapılan çekiliş ile belirlenecek.

Unutma; her paylaşımın ya da indirmen Sosyal Kelebek Bar’ını bir birim ilerletir, yani aynı ürünü ya da kampanyayı birden fazla aynı şekilde paylaştığında ek puan kazanmazsın.

Ayın kazananları, takip eden ayın ilk haftasında Paylaş Kazan sayfasında yayınlanacak.
Haydi, hemen Paylaş Kazan, ayın Sosyal Kelebeği sen ol!


PAYLAŞ-KAZAN YARIŞMA KURALLARI

1.Paylaş-Kazan Yarışması (“Yarışma”) Oriflame Kozmetik Ürünleri Ticaret Limited Şirketi (“Oriflame”) tarafından düzenlenmektedir.

2.Yarışmaya katılacak kişilerin, tr.oriflame.com/paylas-kazan adresinde paylaşılan ürün görsellerini ve içerikleri kendilerine ait Instagram, Facebook veya Twitter gibi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşması gerekmektedir.

3.Yarışmaya eksiksiz kayıt olarak katılan her kişiye 100 birimlik bir bar tahsis edilecek, yapılan her bir paylaşım için ilgili bar 1 birim artacaktır.

4.Yarışma başladığı Aydan itibaren her ayın sonunda en çok barını dolduran 3 kişiye Oriflame tarafından hediye bir ürün verilecektir.

5.Ayın sonunda barı eşit seviyede olan Danışmanlar var ise, aralarından Oriflame tarafından yapılacak olan çekiliş ile belirlenecek 3 kişi hediye ürünün sahibi olacaktır.

6.Aynı kişi yarışmaya birden çok kez katılabilir. Ancak herkes en fazla 1 ödül kazanabilir.

7.Kendine ait olmayan bilgiler paylaşan katılımcılar yarışmayı kazansalar dahi katılımları geçerli sayılmayacaktır.

8.Yarışmanın kazananları, Oriflame tarafından aylık olarak belirlenecektir. Her ayın ilk günü başlayıp son günü sonlanacak olan yarışmada kazananlar takip eden ayın ilk haftasının sonuna kadar belirlenecek ve Paylaş Kazan sayfasından duyurulacaktır.

9.Kazanan kişilerin hediyeleri Oriflame’deki Danışman bilgilerinde kayıtlı adreslerine takip eden ayın sonuna kadar gönderilecektir. Belirtilen bilgilerin yanlış veya eksik olması durumu katılımcının sorumluluğundadır.

10.Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

11.Yarışmaya katılacak kişiler bu genel koşullara uymayı kabul ederler.

12.Yarışma, Facebook, Instagram ve Twitter ile alakalı değildir. Facebook, Instagram ve Twitter yarışmayı yönetmemekte, maddi olarak desteklememekte veya yarışmadan maddi çıkar sağlamamaktadır.

13.Yarışmaya katılmak için form dolduran herkes yukarıda tanımlanan Yarışma Kuralları’nı okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

14.Katılımcı Yarışma’ya katılmakla, Oriflame tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş olduğunu kabul ve beyan eder.

15.18 yaşından küçük olanlar bu Yarışma’ya katılamaz. Katılmış olmaları ve ödül kazanmaları halinde kazanmış oldukları ödül kendilerine verilmez. Oriflame, 18 yaşından küçüklerin velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan Yarışma’ya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.

16.Oriflame, katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını Yarışma Şartları’na veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirme hakkını saklı tutar.

17.Oriflame herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Yarışma’ya ilişkin değişiklikler uygulama sayfası üzerinden duyurulacaktır.

18.Katılımcılar sadece kendileri adına Yarışma’ya katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz.

19.Yarışma’ya katılan herkes yukarıda belirtilen yarışma şartlarını kabul etmiş sayılır. Ödüller, yarışmanın tamamlanmasının ardından, katılım koşullarını tam ve eksiksiz olarak yerine getiren katılımcılara kimlik doğrulamasını takiben verilecektir.

20.Katılımcılar, ticari anlamda haksız rekabete yol açacak, ticari itibardan faydalanma anlamına gelebilecek davranışlardan kaçınacaktır.

21.Yarışmaya katılanlar paylaşımlarının üçüncü kişilerin fikri mülkiyet haklarına ve/veya kişilik haklarına ve/veya malvarlığına zarar vermesi halinde sorumluluğun münhasıran kendilerine ait olacağını, bundan dolayı Oriflame’in herhangi bir zarara maruz kalması halinde söz konusu zararları yasaların öngördüğü ölçüde tazmin edeceklerini, tazminat ödenmesi halinde Oriflame’in bu zararları katılımcıya rücu edeceğini kabul ve taahhüt ederler.

22.Katılımcılar, Yarışma dâhilinde 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacaklarını, Oriflame ve/veya üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceklerini kabul ve taahhüt etmektedir.

23.Yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar ve internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığı ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğu tespit edilmesi durumunda, Ortiflame ilgili katılımcıları hiçbir uyarı yapmadan ihraç etme hakkını saklı tutar. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsa dahi bütün katılım verileri silinir ve ödül kazanma hakları ortadan kaldırılır.

24.Yarışmaya katılanlar 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde kişisel verilerinin Oriflame tarafından işlenmesine muvafakat ettiğini kabul ve taahhüt eder.

25.Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

26.İhtilaf halinde İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

Ayrıntılar www.mutluysanguzelsin.com adresinde…

Renk Tablosu
Renk Tablosu
Renk Tablosu

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir