Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Sitesi
Oriflame

Precision Makyaj Fırçaları

Neden Oriflame Makyaj Fırçalarını Tercih Etmelisiniz?

ÖZEL KIL YAPISI: Toz, krem ya da likit ürünlerini kolay, kontrollü ve iz bırakmadan uygulamayı sağlayan ultra yumuşak, dayanıklı ve üstün kaliteli kılar. Doğal kıllı fırçalarda kullanılan hayvan kıllarının tersine sentetik kıllara sahip Oriflame makyaj fırçaları ile mükemmel sonuç.

BAMBU SAPLAR: Sağlam, hafif ve doğaya dost bambudan yapılmış, kullanımı kolay sap tasarımları.

ÖZEL PAKETLEME: Fırçalarınızı hijyenik bir ortamda dış etkenlere, ısıya ve darbelere karşı dayanıklı tutan Oriflame markalı özel kılıflar. Böylece fırçalarınız tertemiz ve her an her yerde kullanıma hazır.

O çok sevdiğiniz makyaj ürününüzü bir de fırçayla deneyin, sonuçlarına inanamayacaksınız!

29655 Precision Pudra Fırçası

29655 Oriflame Precision Pudra Fırçası

29655 Oriflame Precision Pudra Fırçası


Yuvarlak uçlu, yumuşak kıllara sahip klasik fırça, hafif uygulamaları mümkün kılar ve pudranızı kontrollü bir şekilde uygulamanızı sağlar. Geniş ucu sayesinde geniş dokunuşlar yapmanız kolaylaşır. Tüm pudralı ürünler için uygundur.


29594 Precision Açılı Allık Fırçası

29594 Oriflame Precision Allık Fırçası

29594 Oriflame Precision Allık Fırçası


Bu fırça ile elmacık kemiklerini ve yanakları gölgelendirerek renk verebilirsiniz. Allık uygulaması için tasarlanmıştır.


29674 Precision Fondöten Fırçası

29674 Oriflame Precision Fondöten Fırçası

29674 Oriflame Precision Fondöten Fırçası


Likit, krem, jel ve kompakt ürünlerle kullanmak için mükemmeldir. Uca doğru sivrilerek tepe oluşturan yoğun ve sık kıllar makyaj ürününüzün kapatıcılığının artmasını sağlar. Ürününüzü daha kontrollü, daha hızlı, eşit ve iz bırakmadan uygulayabilirsiniz.


29596 Precision Geniş Açılı Fırça

29596 Oriflame Precision Geniş Açılı Fırça

29596 Oriflame Precision Geniş Açılı Fırça


Yelpaze şeklindeki bu fırça, bronzer ve aydınlatıcıları kusursuz bir şekilde uygulamanız için tasarlanmıştır. Üstelik bu fırça ile far ve pudranızın fazlalığını bulaşma yalamadan süpürebilirsiniz.

29597 Precision Kapatıcı Fırçası

29597 Oriflame Precision Kapatıcı Fırçası

29597 Oriflame Precision Kapatıcı Fırçası


Bu esnek, sentetik-fiber düz fırça, kapatıcınızı kolayca uygulamanızı mümkün kılar. Likit, pudra ya da krem kapatıcınızla, küçük kırışıklıklar da dahil olmak üzere uygulama yaptığınız alanı mükemmel şekilde kapatmanızı sağlar.


29595 Precision Çift Uçlu Far Fırçası

29595 Oriflame Precision Çift Uçlu Far Fırçası

29595 Oriflame Precision Çift Uçlu Far Fırçası


Sıkı ve yuvarlak uçlu tepesiyle yumuşak ifadeler yaratmak ve dumanlı göz makyajı için uygundur. Süngersi ucu, farınızı dağıtmak, karıştırmak ya da farınızın fazlalığını almak için kullanabilirsiniz. Her türlü far tipi için uygundur.


29599 Precision Dudak Fırçası

29599 Oriflame Precision Dudak Fırçası

29599 Oriflame Precision Dudak Fırçası


Pratik, taşıması ve kapağı sayesinde temiz tutulması kolay dudak fırçası. Önce dudak kenarlarınızı kontürleyin ve kontürlerin içini dilediğiniz dudak ürünü ile doldurun.

29593 Precision Açılı Kaş Fırçası

29593 Oriflame Precision Açılı Kaş Fırçası

29593 Oriflame Precision Açılı Kaş Fırçası


Tüm kaş ürünlerinizle kaşlarınızı kolay ve hatasız şekilde doldurmanız için tasarlanmıştır. Sıkı, düz kıllar ve açılı ucu sayesinde kaşlarınızı çizerek doldurabilir, kalınlaştırabilir, kaş hatlarınızı pürüzsüzce belirginleştirebilirsiniz.

29591 Precision Açılı Eyeliner Fırçası

29591 Oriflame Precision Açılı Eyeliner Fırçası

29591 Oriflame Precision Açılı Eyeliner Fırçası


Sivri ucu ve açılı yapısı sayesinde kirpik çizgisi hattında dümdüz çizgiler çekebilirsiniz. Krem veya toz farlarınızı kuru veya ıslak kullanarak dilediğiniz renkte eyeliner görünümü elde edebilirsiniz. Krem göz farlarıyla rahatlıkla kullanılabilen açılı uca sahip profesyonel eyeliner fırçası ile koyu krem farları ister kalın ister ince uygulayarak eyeliner etkisi oluşturabilirsiniz.

Yeni Oriflame Precision Makyaj Fırçaları Özellikleri

29592 Precision Kaş ve Kirpik Fırçası

Çift taraflı fırça ile hem kaşlarınızı şekillendirip tarayabilir hem de kirpiklerinizi tek tek ayırabilirsiniz. Ayrıca tarak kısmı ile maskaranızı uyguladıktan sonra ortaya çıkan topaklanmaları düzeltmek için kullanabilirsiniz.

29723 Precision Kontür Fırçası

Profesyonel kontürleme işlemleri için uygundur. Bu fırçayla yanakların, çenenin, burnun altına ve alnın üst bölgesine koyu tonlar uygulayarak mükemmel görünümü yakalayabilirsiniz. Bu fırçanın şekli, eşit ve keskin hatlı uygulamaları mümkün kılar.

29598 Precision Far Karıştırma Fırçası

Ultra yumuşak ve ipeksi uç kıllara sahip bu fırça ile farlarnızı göz kapaklarınız üzerinde karıştırarak kusursuz renk geçişleri elde edebilirsiniz. Buğulu göz makyajı, gölgelendirme uygulamaları için idealdir.

Renk Tablosu
Renk Tablosu
Renk Tablosu

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir