Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Sitesi
Oriflame

Wellness Kataloğu


Oriflame Wellness Kataloğu – PDF
Oriflame‘in en yeni ve en hızlı büyüyen kategorisi olan Wellness hakkında Oriflame Eş-Kurucusu ve Oriflame Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Robert af Jochnick’in açıklaması şöyle;
“45 yılı aşkın süredir, Oriflame sizlere doğadan ilham alarak geliştirdiği yüksek kaliteye sahip, güzellik ürünleri sunuyor. Yıllardır ailem ve ben; tıp, sağlık ve besin alanlarındaki araştırmalara aktif olarak destek veriyoruz. Güzellik ve sağlık için doğru beslenmenin doğru beslenmenin önemli bir rol oynadığını gördük, işte bu sebeple Oriflame’in derin güzellik bilgisini besin araştırmaları ile bir araya getirmekteyiz. İsveç’in önde gelen Bilim Adamları ve Besin Uzmanları ile birlikte geliştirilen Wellness by Oriflame ürünlerini, sizleri içten de güzelleştirmek için sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

NOT: BURASI ORIFLAME RESMİ İNTERNET SİTESİ DEĞİLDİR.

Sağlıklı Yaşam Nedir?

Sağlıklı yaşam, ruh ve bedenin sağlıklı bir denge içerisinde olması ve insanların sahip oldukları potansiyeli en üst seviyeye çıkartma çabasıdır. Sağlıklı yaşamın en belirgin göstergesi, kişilerin kendilerini iyi hissetmeleri ve hastalıklardan uzak olmalarıdır. Son 50 yıldır her geçen gün önemli artan sağlıklı yaşam konsepti, iyi bir hayat sürmenin temel taşı haline gelmiştir.

İnsanlar Neden Sağlıklı Yaşamak İster?

Sağlıklı yaşayan insanlar hem ruhsal hem de bedensel açıdan yaşam kalitelerini yükseltmektedirler. Bedensel açıdan hastalıklara karşı daha dayanıklı, enerjisi daha yüksek olurken; ruhsal açıdan, özgüveni tam, yaşam enerjisi yüksek insanlar haline gelirler. Diğer insanlarla daha sağlıklı ilişkiler yürütürler, ayrıca ışıltılarıyla da ilgi odağı haline gelirler.

Sağlıklı Yaşamda Beslenme ve Sporun Önemi

Sağlıklı yaşam programlarında temel faktörler şunlardır;

  • Temiz bir çevrede yaşamak
  • Sağlıklı yiyecekler tüketmek, dengeli ve düzenli beslenmek
  • Düzenli fiziksel egzersiz, iş ve özel hayatta denge sağlamak
  • Sigara kullanmamak ve kilo kontrolü

Kaliteli, sağlıklı ve üretken bir yaşamın temellerini atmak için hiçbir zaman geç değildir. Doğru beslenmenin hayatınıza katacağı olumlu etki ile siz de daha özgüvenli ve daha huzurlu bir hayata adım atabilirsiniz.

Renk Tablosu
Renk Tablosu
Renk Tablosu

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir